"Remiza. Zawsze w akcji". Nowy serial TVP o strażakach OSP. Co wydarzy się w pierwszych odcinkach?

"Remiza. Zawsze w akcji" to serialowa nowość TVP1 na jesień 2021. Zobaczcie, co wydarzy się w pierwszych odcinkach serialu o ludziach, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych.

Multimedia

"Remiza. Zawsze w akcji" o czym jest nowy serial TVP?

"Remiza. Zawsze w akcji" opowiada o strażakach OSP mówi się, że to bohaterowie, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych. Z równym zaangażowaniem zdejmują koty z drzew i urządzają pokazy gaśnicze na szkolnym boisku. Nie są zawodowymi strażakami, niektórzy z nich pracują w sklepie, inni są nauczycielami lub mechanikami samochodowymi. Każdy odcinek serialu opowiada historię opartą na faktach. Nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji.

Oś serialu stanowią perypetie komendanta **Roberta Orzechowskiego(( z niewielkiej wsi Brzeziny, młodego wdowca i ojca. Jego spokojne życie, skupione na pracy, trosce o najbliższych i związku ze strażaczką Magdą Wieczorek, burzy nagłe pojawienie się licealnej miłości, Ewy. Dawne uczucie odżywa, ale czy można wrócić do tego, co było, nie krzywdząc innych?

"Receptura", "Papiery na szczęście" i wiele innych, czyli nowe seriale na jesień 2021 roku!Zobacz więcej

Serial "Remiza. Zawsze w akcji" reżyseruje Kamila Fidler. W obsadzie znaleźli się: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Jan Mizerski, Mateusz Dymidziuk, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek i Piotr Świętochowski.

"Remiza. Zawsze w akcji" streszczenia odcinków

W galerii znajdziesz streszczenia pierwszych odcinków serialu "Remiza. Zawsze w akcji". Sprawdź, co się wydarzy.

Zobacz galerię

Serial "Remiza. Zawsze w akcji" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, od 6 września, o godz. 18:20 w TVP1

Komentarze

Skomentuj
 • Miki (gość)

  Uprasza się dla zdrowia psychicznego nie oglądać "Remizy" Niestety tvp wszystko musi schrzanić. Szkoda tylko aktorów, mieli grać w serialu a okazało się, że w y s t ę p u j ą w paradokumencie, miał być ksiądz na motocyklu a jest podający herbatę ech..

  26.09.2021 16:27
 • Rosja (gość)

  Kolejne nic. Szkoda oczu.

  20.09.2021 19:28
 • Szit pis (gość)

  Jaki okropny badziew. Konkurencja do rolnikow z podlasia?

  13.09.2021 18:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×