"Remiza. Zawsze w akcji!" odcinek 20. Grzesio czeka na przeszczep. Kierowca, który przewozi serce ma wypadek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Remiza. Zawsze w akcji!" 20 streszczenie odcinka. Poznajcie kolejną historię dotyczącą pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. W 20. odcinku strażacy zostaną wezwani do wypadku. Przyjdzie im ratować życie ciężko rannego kierowcy, który przewoził serce do przeszczepu.

Multimedia

"Remiza. Zawsze w akcji!" odcinek 20. w piątek, 1 października, o godz. 18:20 w TVP1

W 20. odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji!" Ewa opiekuje się ciężko chorym chłopcem, Grzesiem, który czeka na przeszczep serca. Wiadomość, że znalazło się serce dla Grzesia, stawia na nogi skonfliktowaną rodzinę. Wszyscy ruszają do szpitala, gdzie odbędzie się operacja. Tymczasem strażacy zostają wezwani do wypadku i ratują życie ciężko rannego kierowcy. Są jednak zszokowani tym, co przewoził mężczyzna – to serce do przeszczepu.

Czadoman opowiada o pracy w OSP i kręceniu teledysku. Przygotowania trwały niecałą… godzinę!Zobacz więcej

Rozpoczyna się wyścig z czasem – czy strażacy zdążą dowieźć cenny ładunek na czas, żeby operacja mogła się odbyć? Kinga usiłuje sprowokować Ewę do przyznania, co łączy ją z Robertem. Tymczasem Magda widzi, że Robert wymyka się jej z rąk i wreszcie decyduje się na spotkanie z Kingą.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 20. ODCINKA SERIALU "REMIZA. ZAWSZE W AKCJI!".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×