"Remiza. Zawsze w akcji!" odcinki 11-15. Strażacy przyjmują poród bliźniaków w wozie bojowym! Sprawdź, co wydarzy się w serialu [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Remiza. Zawsze w akcji!" - sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach nowego serialu TVP. Strażacy będą mieli pełne ręce roboty. Dorota zgłosi zaginięcie córki, a ekipa OSP ruszy na pomoc otyłemu mężczyźnie, który utknął w łazience. To jeszcze nie wszystko!

Multimedia

"Remiza. Zawsze w akcji!" od poniedziałku do piątku, o godz. 18:20 w TVP1

W nadchodzącym tygodniu Dorota odkryje, że jej siedmioletnia córka nie pojawiła się na zajęciach chóru kościelnego. Przerażona kobieta zgłasza na policji zaginięcie dziecka. Marta pokłóci się z narzeczonym. W ramach przeprosin kobieta przygotowuje dla ukochanego kąpiel ze świecami. Miły wieczór zmienia się w koszmar, gdy w łazience wybuchnie pożar!

Poznajcie serialowych strażaków! Kim są bohaterowie nowej produkcji TVP?Zobacz więcej

W 13. odcinku serialu dojdzie do bójki braci pracujących w stolarni. Wszystko skończy się wypadkiem. Strażacy zostaną też wezwani do nietypowego przypadku, będą musieli uwolnić otyłego mężczyznę, który utknął we własnej łazience. Wśród mieszkańców w Brzezinach zacznie krążyć informacja o tym, że dyrektor lokalnego banku ukradł dużą sumę pieniędzy i uciekł.

Co jeszcze się wydarzy? Pełne streszczenia odcinków znajdziesz w galerii. Sprawdź, co wydarzy się w 11., 12., 13., 14. i 15. odcinku "Remiza. Zawsze w akcji!"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Protestujacy nauczyciel (gość)

    Ale badziewny serialik, nowa superprodukcja pisu?

    20.09.2021 19:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×