"Remiza. Zawsze w akcji!" odcinki 17-18. Pierwsza akcja Kuby i pożar w domu Hanki. Co się wydarzy? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

W najbliższych odcinkach serialu "Remiza. Zawsze w akcji!" Kuba zda testy i pojedzie na swoją pierwszą akcję. Widzowie poznają też historię Hanki - w domu pielęgniarki wybucha pożar. Kto jest temu winny?

Multimedia

"Remiza. Zawsze w akcji!" od poniedziałku do piątku, o godz. 18:20 w TVP1

W 17. odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji!" nastoletni Filip upija się po rozstaniu z dziewczyną. Zwierza się przyjacielowi, który doradza mu stronę w Internecie, gdzie będzie mógł znaleźć pomysł, jak się zemścić na niej. Filip obmyśla iście szatański plan. Tymczasem Kuba zdaje testy i jedzie na swoją pierwszą akcję. Po drodze strażacy są świadkami wypadku, który przybiera całkiem nieoczekiwany obrót, gdy Kuba znajduje kamerę upuszczoną przez potrąconego chłopaka. Okazuje się, że tylko od bystrości umysłu i szybkości ekipy zależy, czy Sara, była dziewczyna Filipa, ujdzie z życiem z przemyślanej, śmiertelnej pułapki.

Emisja 17. odcinka serialu "Remiza. Zawsze w akcji!" we wtorek, 28.09, o godz. 18:20 w TVP1

Poznajcie serialowych strażaków! Kim są bohaterowie nowej produkcji TVP?Zobacz więcej

W kolejnym, 18. odcinku zatytułowanym "Zbyt wiele" poznamy historię Hanki, która od pewnego czasu sama utrzymuje rodzinę, bo jej mąż odrzuca kolejne propozycje pracy. Kobieta jest pielęgniarką. Martwi się trudną sytuacją materialną. Jej mąż wychodzi z córeczką do teściów. Hanka ma nocny dyżur w szpitalu. Strażacy zostają wezwani do ugaszenia pożaru. Pali się dom Hanki, w środku jest jej mąż.

Strażacy ratują mu życie. Przeszukując dom po pożarze, znajdują dużo nowych, nierozpakowanych przedmiotów i ubrań. Zastanawiają się, kto jest winny wybuchowi pożaru, w którym niemal zginął człowiek.

Emisja 18. odcinka serialu "Remiza. Zawsze w akcji!" w środę, 29.09, o godz. 18:20 w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×