Remonty gwiazd Hollywood

"Remonty gwiazd Hollywood" w TVN Style. Bracia Scott zdradzają, jaki tak naprawdę jest Brad Pitt. Remont jego domu nie był łatwy?

Największe światowe gwiazdy, spektakularne remonty i inspirujące historie! Czegoś takiego jeszcze nie było! Brad Pitt, Mellisa McCarthy, Viola Davis, Rebel Wilson oraz Michael Bublé w nowym programie przygotują wyjątkową niespodziankę dla swoich bliskich. W metamorfozach wnętrz pomogą im niezawodni bracia Scott w programie "Remonty gwiazd Hollywood".

20.08.2020Remonty gwiazd Hollywood

"Remonty gwiazd Hollywood" w TVN Style! Kiedy premiera programu z Bradem Pittem, Mellisą McCarthy, Violą Davis, Rebel Wilson i Michaelem Bublé?

Największe światowe gwiazdy, spektakularne remonty i inspirujące historie! Czegoś takiego jeszcze nie było! Brad Pitt, Mellisa McCarthy, Viola Davis, Rebel Wilson oraz Michael Bublé w nowym programie przygotują wyjątkową niespodziankę dla swoich bliskich. W metamorfozach wnętrz pomogą im niezawodni bracia Scott. Kiedy premiera programu „Remonty gwiazd Hollywood” w TVN Style?

21.07.2020Remonty gwiazd Hollywood

Przeczytaj także:

„Totalne remonty Szelągowskiej” w Żukowie. Od najmłodszych lat poświęcała się dla rodzeństwa. Wraz z Dorotą Szelągowską sprawili jej gwiazdkę z nieba, zamieniając ruderę w azyl!

W 5. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać panią Wiolę - niezwykle dzielną kobietę, która lata temu poświęciła się swojemu rodzeństwu. To za sprawą jej ciężkiej pracy wyszli na ludzi; mieli jedzenie i ubranie, ukończyli szkoły, założyli rodziny... Udało jej się zaoszczędzić na dom, jednak zawsze były ważniejsze w rodzinie wydatki, niż na jej azyl. Tak nie mogło być! Rodzeństwo z pomocą Doroty Szelągowskiej zafundowało najstarszej siostrze prawdziwą gwiazdę z nieba. Zobacz w galerii zdjęcia przed i po!

28.11.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Tak mieszka Marika Jóźwiak. Niesamowite, jak gwiazda TVN urządziła swoje mieszkanie! I to wszystko tylko na 43 metrach kwadratowych

Marika Jóźwiak jest jedną z gwiazd "Totalnych remontów Szelągowskiej". Znana i lubiana dekoratorka wnętrz od lat przemienia domy bohaterów programu w istne dzieła sztuki. Okazuje się, że sama również może się pochwalić pięknie urządzonym mieszkaniem. Niesamowite, jak gwiazda programu TVN zaaranżowała swoje cztery kąty. Efekt jest powalający! I to wszystko tylko na 43 metrach kwadratowych. Zobaczcie, jak mieszka Marika Jóźwiak.

22.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×