Renata Kaczoruk pokazuje pupę na okładce "Playboya" i mówi, czym dla niej jest feminizm!

Renata Kaczoruk na okładce "Playboya"! Top modelka jest gwiazdą czerwcowego numeru magazynu dla panów. Sesja jest ilustracją do wywiadu, w którym Kaczoruk zdradza, czym dla niej jest feminizm.

Multimedia

Renata Kaczoruk - modelka i była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego opublikowała w mediach społecznościowych okładkę najnowszego numeru "Playboya" ze sobą w roli głównej. Oprócz zdjęcia okładkowego, na którym pokazuje nagie plecy i pośladki, w magazynie można zobaczyć także m.in. Renatę topless, siedzącą na koniu.

Renata Kaczoruk na parkiecie "Tańca z gwiazdami". W którym odcinku zaprezentowała się najlepiej? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sesja zdjęciowa Kaczoruk jest autorstwa Marleny Bielińskiej, a oprócz niej w "Playboyu" można naleźć wywiad z modelką. - W środku znajdziecie rozmowę o wolności każdej kobiety do decydowania o Sobie, swojej przyszłości i swoim ciele (a jak już o nim mowa to również o jego pokochaniu❤️) A także o partnerstwie. Czyli o wszystkim czym dla mnie feminizm - napisała Renata.

Przypomnijmy, że Renata Kaczoruk bardzo angażuje się w kampanie promujące przedsiębiorczość kobiet. Jakiś czas temu mogliśmy natomiast oglądać ją w programach "Azja Express" i "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×