renée zellweger

"Cała prawda o Pam". Renée Zellweger to więcej, niż Bridget Jones. Kobieta-kameleon, która bezbłędnie zagra i naiwną idiotkę, i wyrachowaną morderczynię

Renée Zellweger to jedna z hollywoodzkich aktorek, która najmocniej widzom kojarzy się z kultową dziś rolą nieporadnej Brytyjki, Bridget Jones. Aktorka wcieliła się w walczącą z nadwagą, niemającą szczęścia w miłości kobietę w 2000 r. i od tego czasu, mimo wielu kolejnych świetnych ról, wciąż nie może pozbyć się tej łatki. Przypomnijmy więc postać tej znakomitej aktorki, która bezbłędnie wciela się w role i wyrachowanych zabójczyń, i naiwnych romantyczek.

21.04.2022Cała prawda o Pam

"Cała prawda o Pam". Renée Zellweger jako morderczyni z amerykańskich przedmieść. Serial oparty na prawdziwej historii w polskiej telewizji!

Nagłe zwroty akcji, trzymające w napięciu i pełne emocji śledztwo już od 25 kwietnia o 22:00 na kanale FOX. To wszystko za sprawą nowego serialu kryminalnego „Cała prawda o Pam”. W tytułowej roli widzowie zobaczą Renée Zellweger, która wciela się w postać morderczyni z amerykańskich przedmieść. Historia oparta jest na prawdziwych zdarzeniach.

21.04.2022Cała prawda o Pam

"Bridget Jones 3" - recenzja. Witaj nowa - stara Bridget! Dobrze, że jesteś!

"Bridget Jones 3", czyli w oryginale "Bridget Jones's Baby", to trzecia odsłona przygód najpopularniejszej singielki na świecie. Bridget Jones w skórze Renée Zellweger wraca po 12 latach i... znowu bawi oraz wzrusza do łez! Nieco starsza, ale już bez zbędnych kilogramów, musi poradzić sobie z kolejnym psikusem losu i dowiedzieć się, kto jest ojcem dziecka, którego się spodziewa. Twórcy nie zrezygnowali przy tym ze znanego z poprzednich części, chwilami nieco absurdalnego humoru oraz uroczej nieporadności głównej bohaterki. Po raz kolejny Bridget Jones to kobieta z krwi i kości!

15.07.2017Recenzje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×