"Reporterzy. Z życia wzięte" odcinek 10. Kolejne starcie Rembickiego i Kaczorowskiego! Ich konflikt się zaostrza? [FRAGMENT ODCINKA]

W 10. odcinku serialu "Reporterzy. Z życia wzięte" Rembicki odwiedzi Kaczorowskiego w redakcji i znowu dojdzie między nimi do ostrej kłótni! Co z tego wyniknie? Sprawdź!

Multimedia

"Reporterzy. Z życia wzięte" odcinek 10. w piątek, 13.03.2020 o godz. 17:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

Nowy serial stacji TV Puls - "Reporterzy. Z życia wzięte" - opowiada o losach redakcji portalu, którego redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski (Tadeusz Chudecki. Niestety ma on wciąż problemy ze swoim dawnym kolegą a obecnie swoim największym wrogiem – biznesmenem Leszkiem Rembickim (Piotr Cyrwus) - który ciągle chce zaszkodzić portalowi.

Piotr Cyrwus i Tadeusz Chudecki w nowym serialu TV Puls! Zobacz przedpremierowy fragment!Zobacz więcej

W kolejnym, 10. odcinku serialu zobaczymy kolejną odsłonę konfliktu między Rembickim a Kaczorowskim, który jeszcze bardziej się zaostrza! O co im pójdzie tym razem? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Przypominamy, że oprócz codziennych emisji w TV Puls (pon-pt. godz. 17:00) i PULS 2 (pon-czw. godz. 21:00), serial „Reporterzy. Z życia wzięte” można oglądać podczas sobotnich maratonów z premierami z całego tygodnia (TV Puls, soboty od 10:10)!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×