"Reporterzy. Z życia wzięte". Piotr Cyrwus i Tadeusz Chudecki w nowym serialu TV Puls! Zobacz przedpremierowy fragment!

Już dziś premiera pierwszego odcinka nowego serialu - "Reporterzy. Z życia wzięte"! Mamy dla Was przedpremierowy fragment produkcji z Piotrem Cyrwusem i Tadeuszem Chudeckim, dzięki któremu możecie lepiej poznać ich bohaterów! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Reporterzy. Z życia wzięte" odcinek 1. w piątek, 28.02.2020 o godz. 21:00 w TV Puls! - sprawdź program tv

Nowy serial "Reporterzy. Z życia wzięte" opowiada o redakcji niewielkiego portalu informacyjnego mieszczącej się w Barczynie - niewielkiej miejscowości powiatowej, jednak kryjącej wiele tajemnic. Marzeniem ich szefa, Andrzeja Kaczorowskiego (Tadeusz Chudecki), jest wprowadzenie portalu do pierwszej ligi dziennikarskiej. Kaczorowski codziennie więc dopinguje swój zespół w poszukiwaniu sensacyjnych tematów na newsy. Uważa, że są one na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko dobrze szukać.

Zbigniew Buczkowski, jako Kazimierz z "Lombard. Życie pod zastaw", pojawi się w nowym serialu TV Puls!Zobacz więcej

Niespodziewanie Barczyn staje się areną dramatycznych wydarzeń - na rynku dochodzi do napadu z bronią w ręku. Nikt nie wie, kim jest napastnik, który wziął zakładników i jaki ma motyw. Okazuje się, że jedną z zakładniczek jest Kalina (Natalia Pospieszalska), dziennikarka, która właśnie przyjechała do Barczyna, aby rozpocząć tu pracę …

Tak zaczyna się nowy serial Telewizji Puls i Studia A – „Reporterzy. Z życia wzięte”. Tytułowi „Reporterzy…” śledzą wydarzenia, za każdym razem zderzając się z emocjonującą ludzką historią. Opisują zarówno poważne tematy jak m.in. ucieczka sprawcy z miejsca wypadku, prześladowanie Ukraińców czy romans nauczycielki z uczniem, jak i mniejsze lokalne historie – wyścigi kur, małżeństwo, które nadało dzieciom imiona bohaterów „Gwiezdnych wojen”, czy regionalny konkurs jedzenia pączków na czas.

Właścicielem portalu i redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski, którego gra Tadeusz Chudecki. Razem z nim prężnie pracuje zgrany zespół, złożony z barwnych i ciekawych postaci. Redakcję czasem odwiedzają zwariowani „łowcy sensacji”. Jest też czarny charakter – dawny kolega Kaczorowskiego, obecnie jego największy wróg – biznesmen Leszek Rembicki, który będzie chciał zaszkodzić portalowi. W tej roli Piotr Cyrwus.

Zobaczcie przedpremierowy fragment serialu, który przybliży Wam postaci Kaczorowskiego i Rembickiego!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Katarzyna W (gość)

  Co się dzieje z serialem???? Chce go dalej oglądać. Powariowaliście w tej telewizji, ze cały czas zmiany k**wa

  22.05.2020 17:49
 • gość (gość)

  Reporterzy. Z życia wzięte serial kręcą w Kątach Wrocławskich !!!

  03.03.2020 21:41

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×