"Reporterzy. Z życia wzięte". Zbigniew Buczkowski, jako Kazimierz z "Lombard. Życie pod zastaw", pojawi się w nowym serialu TV Puls!

Od 2 marca o 17:00 TV Puls zaprasza na nowy serial „Reporterzy. Z życia wzięte”. W główne role wcielają się Tadeusz Chudecki (m.in. „Polityka” Patryka Vegi) oraz – jako czarny charakter - Piotr Cyrwus (m.in. serial „Klan”).

Multimedia

To kolejny, obok serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, wspólny projekt Telewizji Puls i Studia A. Telewizja Puls przygotowała wielką niespodziankę – prapremierę pierwszego odcinka „Reporterów…” już w piątek 28 lutego o 21:00!

Redakcja niewielkiego portalu informacyjnego mieści się w Barczynie - niewielkiej miejscowości powiatowej, jednak kryjącej wiele tajemnic. Marzeniem ich szefa, Andrzeja Kaczorowskiego (Tadeusz Chudecki), jest wprowadzenie portalu do pierwszej ligi dziennikarskiej. Kaczorowski codziennie więc dopinguje swój zespół w poszukiwaniu sensacyjnych tematów na newsy. Uważa, że są one na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko dobrze szukać.

Niespodziewanie Barczyn staje się areną dramatycznych wydarzeń - na rynku dochodzi do napadu z bronią w ręku. Nikt nie wie, kim jest napastnik, który wziął zakładników i jaki ma motyw. Okazuje się, że jedną z zakładniczek jest Kalina (Natalia Pospieszalska), dziennikarka, która właśnie przyjechała do Barczyna, aby rozpocząć tu pracę…

Nowy serial TV Puls. W rolach głównych Tadeusz Chudecki i Piotr Cyrwus!Zobacz więcej

Tak zaczyna się nowy serial Telewizji Puls i Studia A – „Reporterzy. Z życia wzięte”. Tytułowi „Reporterzy…” śledzą wydarzenia, za każdym razem zderzając się z emocjonującą ludzką historią. Opisują zarówno poważne tematy jak m.in. ucieczka sprawcy z miejsca wypadku, prześladowanie Ukraińców czy romans nauczycielki z uczniem, jak i mniejsze lokalne historie – wyścigi kur, małżeństwo, które nadało dzieciom imiona bohaterów „Gwiezdnych wojen”, czy regionalny konkurs jedzenia pączków na czas.

Właścicielem portalu i redaktorem naczelnym jest Andrzej Kaczorowski, którego gra Tadeusz Chudecki. Razem z nim prężnie pracuje zgrany zespół, złożony z barwnych i ciekawych postaci. Redakcję czasem odwiedzają zwariowani „łowcy sensacji”. Jest też czarny charakter – dawny kolega Kaczorowskiego, obecnie jego największy wróg – biznesmen Leszek Rembicki, który będzie chciał zaszkodzić portalowi. W tej roli Piotr Cyrwus.

W trzecim odcinku (4 marca, 17:00) pojawi się gościnnie Zbigniew Buczkowski jako Kazimierz Barski z „Lombardu”. Wątek z jego udziałem będzie dotyczył dziennikarskiego śledztwa w sprawie nieuczciwego handlarza gruntami.

Premiery odcinków od 2 marca - codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, powtórki o 16:00. Tylko w TV Puls!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • RAFAŁ MOŁAS (gość)

    Lombard. ti wspaniały lombard.,teraz to benia cierpi z piwoduswojegi narodzonego dziecka a widać,że pan beton mś w sobie dużo siły i ponownie urodzi mu swoje dziecko a potem nagle go zabiją bienias zostanie sama s zabiją go w siódmej części lombardu,on w odcinku 500 powinien stracić życie,niech bądźcie pogorszy się dzieckiem,a kobieta jednak po jego śmierci urodzi bliżniaczki a potem jednak znajdzie dla siebie ponownie męża,bo wybaczy wdzyskohoferowi

    29.03.2020 10:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×