"Restauracja". Drugi sezon szwedzkiego serialu w Epic Drama! Kiedy premiera?

Pierwsza seria "Restauracji" zdobyła w 2018 r. prestiżowe szwedzkie nagrody dla programów telewizyjnych i przyciągnęła przed ekrany telewizorów milionową publiczność. To największy sukces szwedzkiej telewizji, jeśli chodzi o seriale. Sprawdź, co wydarzy się w życiu bohaterów!

Multimedia

"Restauracja" - 1. odcinek 2. sezonu w niedzielę 3.02.2019 o godz. 12:45 w Epic Drama! - sprawdź program tv

Pierwsza seria „Restauracji” zdobyła w 2018 r. dwie prestiżowe szwedzkie nagrody „Kristallen” dla programów telewizyjnych: Heddę Stiernstedt nagrodzono za najlepszą grę aktorską, a twórców serialu - za najlepszą telewizyjną produkcję dramatyczną.

Jeden dom, trzy rodziny i jeden przerażający duch. Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Akcja drugiej serii zaczyna się w roku 1955. Rozkwitają kolejne miłości, bohaterowie podejmują ryzykowne działania, a na światło dzienne wychodzą mroczne tajemnice. Rodzina Löwanderów prowadzi elegancką restaurację Djurgårdskällaren, znaną w Sztokholmie od lat. Helga, matka rodu, stara się kontrolować codzienne życie swoich synów, Gustafa i Petera, a także córki Niny. Po rozpadzie małżeństwa Nina zaczyna nowe życie, wkładając całą energię w stworzenie klubu jazzowego i odbudowę relacji z własną córką. Nina wciąż kocha Callego, którego znakomite umiejętności kulinarne zapewniają mu awans - niestety, inne wydarzenia sprawiają, że tych dwoje wciąż nie może cieszyć się swoją miłością. Peter nie pracuje już w restauracji, ale jego niechęć do brata, Gustafa, wciąż rośnie. Tymczasem kelnerka Maggan chce, aby kobiety miały większą reprezentację w związku zawodowym. Jej oczekiwania odzwierciedlają zmiany zachodzące w całej Szwecji, która stopniowo przekształca się z kraju podziałów klasowych w znane nam dzisiaj państwo socjalne.

Akcja trzeciej, prawdopodobnie ostatniej - jak zapowiadają twórcy - serii, rozgrywa się w latach 1968 do 1972.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×