retro seriale

"Zbuntowany anioł". Facundo Arana kiedyś i dziś. Tak zmienił się ukochany Milagros, którą grała Natalia Oreiro! Serialowy Ivo wygląda zupełnie inaczej

Serial "Zbuntowany anioł" w pewnym momencie gromadził miliony widzów na całym świecie przed ekranami telewizorów. Fabuła przedstawiała losy Milagros (Natalia Oreiro) i Ivo, w którego wcielił się Facundo Arana. Od polskiej premiery tej kultowej telenoweli minęło ponad 20 lat! W tym czasie serialowy Ivo zmienił się nie do poznania. Tak dziś wygląda Facundo Arana! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

03.08.2022Zbuntowany anioł

"Ekstradycja". Marek Kondrat i Renata Dancewicz zachwycali w kultowym serialu. Odnowiona produkcja wróciła na antenę TVP!

"Ekstradycja" to serial, który już śmiało można nazwać kultowym. Każdy z sezonów „Ekstradycji” to wycinek z ówczesnej Polski. Wojciech Wójcik realizując bardzo dobry serial kryminalny, przy okazji tak naprawdę nakręcił portret Polski lat 90. ubiegłego stulecia. Tych specyficznych czasów, gdy gliniarze otwarcie walili wódę na komendzie, a gangsterzy – uważający się za ludzi biznesu – w biały dzień urządzali jatki, aby wyeliminować konkurencję. Przypomnijmy sobie "Ekstradycję", czyli serial, który przetarł szlaki takim produkcjom jak "Glina", "Pitbull" czy "Ślepnąc od świateł"!

28.07.2022Ekstradycja

"Moda na sukces". Szmira, która ukształtowała kulturę. Losy tych postaci ekscytowały widzów na całym globie! Zobacz, jak się zmienili

"Moda na sukces" - w dzisiejszym języku to równie dobrze określenie zagmatwanej, przedłużającej się sytuacji lub tytuł serialu, na którym wyrosły pokolenia. Ba! Ów serial miał ogromny wpływ na dzisiejszą popkulturę. Tzw. tasiemce, czyli liczące w tysiącach odcinków seriale, zaczęły powstawać masowo po sukcesie właśnie "Mody na sukces", czule przez wielu określanej mianem "szmiry". Bohaterowie występujący w serialu umierali, znikali, brali śluby, rozwody oraz zdarzało im się zmartwychwstawać. Jak zmienili się aktorzy występujący w kultowej telenoweli? Sprawdziliśmy to dla Was!

07.07.2022Moda na sukces

"Złotopolscy". Andrzej Nejman i Magdalena Stużyńska latami odgrywali zgrane małżeństwo. "Poczułem, że złapałem pana Boga za nogi"

Andrzej Nejman to aktor, który przez lata wcielał się w rolę Waldka Złotopolskiego w kultowym dziś serialu "Złotopolscy". Jego najpiękniejsze wspomnienia są związane z jego serialową żoną Marcysią, którą odgrywała Magdalena Strużyńska. Zdradził, że piękna aktorka nie była mu obojętna zaś dzień, w którym dowiedział się kto wcieli się w jego serialową partnerkę był jednym z najszczęśliwszych w jego życiu!

02.07.2022Złotopolscy

"Złotopolscy". Małgorzata Socha jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela. Tak zaczęła się jej kariera. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha jest dziś wielką gwiazdą. Niestety, początki kariery aktorskiej były dla niej trudne. Aktorka przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

25.06.2022Złotopolscy

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×