"Rewia" ogłasza koniec Dody!

Jeszcze nie nastał, ale zbliża się coraz bardziej.

Multimedia

Podobno coraz mniej fanów przychodzi na jej koncerty. Dorota określa ich mianem "wieśniaków", więc to chyba nic dziwnego...

Z jej umiejętnościami wokalnymi też jest coraz gorzej, chyba praca nad głosem zajmuje jej mniej czasu niż kiedyś. Ponadto nie zachwyca już swoim ciałem, ludziom znudziło się ciągłe oglądanie jej odkrytych kształtów, mających rekompensować słabą jakość piosenek.

Królowa odda koronę młodszym i zdolniejszym?

Komentarze

Skomentuj
  • ewa (gość)

    ... napisał:

    Obrażanie jej przy pomocy epitwtów dziwka i suka świadczy tylko o kimś kto pisze taki komentarz. Doda jak każdy posiada wady i zalety przede wszystkim nie udaje słodkiej zabawnej jak co niektórzy np K.Cichopek i wielkim jej atutem jest to, że jak wyjdzie na scenę nie pieje jak większośc polskich wykonawców, którzy bez obrobki muzycznej brzmią wręcz tragicznie

    Jest wulgarna , bezczelna , a atuty swoje to pokazuje - owszem , za dużo silikonowego , sama się nie szanuje , więc niech nie żąda szacunku od innych.

    14.11.2009 16:56
  • koniec ściemy (gość)

    .... i mądrzejszym !!!!

    08.11.2009 19:29
  • mama mnie nie kocha (gość)

    doda wynocha do kanalow! Ewa Farna moze zajac jej miejsce :)

    17.10.2009 11:51
  • ... (gość)

    Obrażanie jej przy pomocy epitwtów dziwka i suka świadczy tylko o kimś kto pisze taki komentarz. Doda jak każdy posiada wady i zalety przede wszystkim nie udaje słodkiej zabawnej jak co niektórzy np K.Cichopek i wielkim jej atutem jest to, że jak wyjdzie na scenę nie pieje jak większośc polskich wykonawców, którzy bez obrobki muzycznej brzmią wręcz tragicznie

    17.10.2009 11:24
  • mariolq (gość)

    ja tam jej zle nie zycze, ale tesknic nie bede w razie, jak zniknie ze sceny... szczerze watpie, ze tak sie stanie - wkoncu jeszcze zostala mozliwosc wystepowania w bikini,topless, bez bikini... mozliwosci w brud ;)

    17.10.2009 07:38
  • rudt (gość)

    Kocham dodę!! i mam jej wszystkie gierki z dodamobile.net ;)

    16.10.2009 21:27
  • mishael (gość)

    a ja tam ja lubię, dawniej myslałem ,ze udaje kretynkę żeby sie lepiej sprzedać, dziś wiem, ze to jest 100%-owa kretynka i dlatego jest sobą, za to właśnie ją szanuje! paradoksalne, wiem;-)

    16.10.2009 21:23
  • antyplotkarz (gość)

    Roba-czewska?

    16.10.2009 20:44
  • Liwia8946 (gość)

    no i bardzo dobrze a co ona wogole ma do pokazywania sztuczne cycki i niewiadomo co jeszcze

    16.10.2009 19:56