Rezigiusz nowym V-Reporterem w 6. edycji "The Voice of Poland" [WIDEO]

6. edycja "The Voice of Poland" to zmiany wśród trenerów, prowadzących oraz nowe zasady. To jednak nie koniec zmian. Nowym V-Reporterem programu został vloger Rezigiusz.

Multimedia

Podczas 6. edycji „The Voice of Poland” przewodnikiem w programie oraz świecie Internetu będzie nowy ambasador programu, którego widownia zna z zupełnie innej roli. Jest nim idol nastolatek i nie tylko, prowadzący jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube (1 milion subskrybcji, 135 milionów wyświetleń), otoczony stałym gronem fanów (900 tysięcy polubień) – Rezigiusz. To właśnie on w najnowszym sezonie programu wystąpi w zupełnie nowej dla siebie roli: V-Reportera. Będzie blisko uczestników, a swoim fanom pokaże kulisy powstawania programu.

CZYTAJ TAKŻE:

HALINA MLYNKOVA O 6. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"
NOWE ZASADY W "THE VOICE OF POLAND". CO SIĘ ZMIENI W 6. EDYCJI?

Jak Rezigiusz odnalazł się w programie telewizyjnym?

  • Jeśli chodzi o telewizję, to jestem w tym wszystkim zielony. Pomimo że w internecie jestem znany, to jednak to, co zobaczyłem w telewizji bardzo mnie zdziwiło. Tam jest masa ludzi bardzo zaangażowanych w ten projekt i to jest niesamowite. To było coś zupełnie nowego - zdradził Rezgiusz.

Komentarze

Skomentuj
  • Kapitanziemnok75 (gość)

    Rezigiusz to najlepszy YouTube-r i też wystąpił w telewizji fajnie

    05.09.2015 21:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×