"Rezydenci". Nowy serial o lekarzach w amerykańskim szpitalu od września na FOX! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już we wrześniu na kanale FOX odbędzie się polska premiera serialu "Rezydenci", którego tematyka będzie skupiała się wokół życia i pracy lekarzy w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. O czym są "Rezydenci"? Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Rezydenci" odcinek 1. we wtorek, 4.09.2018 o godz. 21:05 na FOX! - sprawdź program tv

Akcja chwalonego przez krytyków serialu "Rezydenci" dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Serial w dużej mierze skupia się na lekarzu Devonie Praveshu (Manish Dayal), który rozpoczyna w nim staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) – genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku. Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu lekarza Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata. Okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie wyobrażał, a ratowanie ludzkiego życia zawsze łączy się z trudnymi decyzjami. Poza tym, nie za każdym razem kończy się też sukcesem.

Najlepsze seriale 2018 roku. Co było hitem? [LISTA AKTUALIZOWANA]Zobacz więcej

Serial "Rezydenci" doskonale buduje napięcie, które wraz z każdą kolejną akcją wzbiera w oglądających coraz bardziej. W serialu nie brakuje ciekawych przypadków medycznych, dramatycznych decyzji i balansowania na granicy życia i śmierci, co często odbija się na życiu zawodowym i prywatnym lekarzy z Chastain Park Memorial Hospital.

Jedną z osób, które nie ułatwiają pracy młodym lekarzom, jest szef chirurgii Randolf Bell, który według niektórych już dawno powinien ustąpić ze swojej pozycji. Przez swoje zachowanie co chwilę popada w konflikty przede wszystkim z Conradem Hawkinsem.

Doktor Bell dawniej był sławnym i genialnym chirurgiem. Od jakiegoś jednak czasu boryka się z pewnymi dolegliwościami, które odbijają się na jakości wykonywanych przez niego zabiegów. Oczywiście chce obwiniać o to wszystkich oprócz siebie. Nie bierze odpowiedzialności za to, co się dzieje, mimo że jego błędy w wielu przypadkach mają fatalne konsekwencje – mówi Bruce Greenwood, odtwórca roli dr. Bella.

TOP10 najpopularniejszych seriali zagranicznych o lekarzach [GALERIA]Zobacz więcej

Serial został dobrze przyjęty nie tylko przez krytyków, ale co najważniejsze przez widzów w USA i w Europie, co przełożyło się na dobre wyniki oglądalności. W obsadzie serialu znajdą się: Matt Czurchy (Gilmore Girls, Żona idealna), Emily VanCamp (Zemsta), Manish Dayal (90210) czy Bruce Greenwood (Mad Men). Ciekawostką jest to, że Czurchy i VanCamp kilka miesięcy temu zostali okrzyknięci nową najgorętszą parą seriali medycznych!

Z czym jeszcze będzie musiał zmierzyć się zespół lekarski? Czy Pravesh poradzi sobie na stażu w tak cenionym szpitalu? Jakie tajemnice skrywają lekarze?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×