"Rezydencja" zniknie?

Polska "Dynastia" przyniosła wielki zawód. Być może wkrótce się z nią pożegnamy.

CZYTAJ TAKŻE: FIGURA ZAROBI MNIEJ NIŻ SZAPOŁOWSKA SZAPOŁOWSKA W SERIALU Z ROZPACZY

Liczono, że takie gwiazdy w obsadzie, jak Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura, Jerzy Zelnik czy Jan Wieczorkowski przyciągną ludzi przed telewizory. Niestety, tak się nie stało. Serial gromadzi zaledwie około 2 milionów widzów i TVP postanowiła coś z tym zrobić.

Pierwszym krokiem jest zmiana dni emisji. W listopadzie ma być pokazywany podwójny odcinek "Rezydencji", ale tylko w środy - poinformował "Super Express".

Gazeta spekuluje także, że to dopiero początek, bo serial może w ogóle zniknąć z ekranów, o czym miałyby świadczyć słowa prezesa TVP.

 • Niepokoi mnie, że nietrafione okazały się inwestycje, które miały dawać przychody. Dla przykładu, nowy serial "Rezydencja" ani nie realizuje misji, ani nie przynosi pieniędzy. To nie do usprawiedliwienia - mówił niedawno Juliusz Braun.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ GWIAZDY "REZYDENCJI" URBAŃSKA STRACIŁA PRACĘ W TVP 2, TO KARA ZA "TZG"?

 • Na razie jesteśmy w zawieszeniu, nie wiadomo, czy będzie o jeden, czy o dwa odcinki mniej. Czekamy na konkretne decyzje TVP - powiedziała gazecie Olga Kwiecińska z firmy producenckiej Akson.

Zdaniem "Super Expressu", między TVP a Aksonem istnieje w tej sprawie konflikt.

Komentarze

Skomentuj
 • wysz (gość)

  Rezydencja lepsza jest od tej całej Galerii. Bardzo szkoda ze najpierw skrócono dni emisji ,a teraz jeszcze całkiem zawieszono. Szkoda! Władze tvp powinny się nad tym zastanowić i wrócić serial na antenę ale może we wcześniejszych godzinach, oglądalność pewnie by wzrosła.

  02.04.2012 17:05
 • piki (gość)

  Rezydencja jest moim zdaniem lepsza od Dynastii. Obsada dobra, piękne zdjęcia, intrygi, czego się czepiacie. M jak Miłość Barwy szczęścia Klan Złotopolscy tak długo "idą" w tv a są do siebie podobne i nudne już. Dajcie szansę temu serialowi ....!!!!!

  31.01.2012 15:43
 • Ewa (gość)

  Bardzo ładny serial nie zdejmujcie go takie badziewie jak złotopolscy tyle czasu szło a jak dobry serial to chcecie zdjąć

  10.12.2011 21:36
 • metaksa.pl (gość)

  Szkoda by było gdyby go zdjęli z anteny, fakt jest stosunkowo za krótki, dlatego oglądam tylko powtórki w sobotę.

  12.10.2011 17:19
 • flor (gość)

  ee nawet, nawet ten serial. podoba mnie sie :) a obsada faktycznie nonono

  09.10.2011 22:11
 • ja (gość)

  a mnie siebardzo podoba, tylko za krótki i mało reklamowany.Czas tez nieodpowiedni

  09.10.2011 20:59
 • polo (gość)

  Ten serial to koszmar. Miała być polska "Dynastia", a wyszło coś na kształt "Trędowatej". Poziom brazylijskiego serialu. Kto to zatwierdził do produkcji ?!

  08.10.2011 19:23
 • Jezebel (gość)

  Można się uśmiać - "ani nie realizuje misji." Jakiej misji? Jedyną misją jest przynoszenie pieniędzy. Czego się spodziewaliście, że w kraju progresywnej pauperyzacji społeczeństwa,ludzie będą oglądać i przeżywać przygody i problemy "jaśniepaństwa? Dosyć mają swoich problemów.

  08.10.2011 19:00
 • kaśka (gość)

  no,wystarczy zobaczyć Katarzynę Figurę i...po zawodach.

  08.10.2011 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×