Richardson i Zamachowski sprzedali dom. "Nie stać nas już było na dom i na Zbyszka alimenty"

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wystawili na sprzedaż dom. Okazało się, że celebrycka para nie może sobie już pozwolić na mieszkanie w luksusowej willi.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA RICHARDSON I ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI NIE PLANUJĄ MIEĆ DZIECI JAK MONIKA RICHARDSON ROZPRASZA ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO W TRAKCIE WYWIADU? [WIDEO]

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski musieli zdecydować się na przeprowadzkę. Pary, która niedługo zamierza wziąć ślub, nie stać na luksusową willę, o czym opowiedziała sama zainteresowana.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA RICHARDSIN I ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI W SIERPNIU WEZMĄ ŚLUB RICHARDSON I ZAMACHOWSKI RAZEM PRACUJĄ, OSOBNO WYPOCZYWAJĄ

- Tak, przeprowadziliśmy się i teraz mieszkamy w Konstancinie. Zrobiliśmy to z czysto ekonomicznych względów. Nie stać nas już był na dom i na Zbyszka alimenty. Po prostu. Czy kiedyś tam wrócimy? Myślę, że nie. Może to smutno zabrzmi, ale to już chyba zamknięty rozdział w moim życiu. Ostatnio usłyszałam od taty, który zaprojektował budynek: "Moniczko, ty już przecież mieszkałaś w tym domu, już go miałaś". Traktuję więc ten dom jak swoje dziecko, które poszło w świat - wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem "Show".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×