Richardson przygotowuje dzieci

Otwierająca nowy rozdział w życiu Monika Richardson stara się przygotować swoje dzieci na zmiany.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: RICHARDSON WALCZY O SWÓJ DOM RICHARDSON ROZSTAŁA SIĘ Z MĘŻEM

W telewizji śniadaniowej prezenterka przyznała, że wprowadza swoje pociechy w małżeńskie problemy, bo nie widzi innego wyjścia.

  • *Moja mama nigdy mi się nie zwierzała. Ani wtedy, gdy rozstawała się z tatą, ani gdy miała problemy. Nic nie mówiła. Ale ja mam inną taktykę. Całkowicie odwrotną. Moje dzieciaki są bardzo mądre, widzą doskonale, co się dzieje. Dlatego mówię im otwarcie, że przyszedł trudny czas dla naszej rodziny. Mówię im nawet, że to, co na nas spadło, jest dla mnie bardzo trudne. Tłumaczę im, że mamie jest smutno, że coś w życiu nie wyszło *- przytoczył jej słowa "Fakt".

CZYTAJ TAKŻE: RICHARDSON I ZAMACHOWSKI ZAMIESZKAJĄ RAZEM ZAMACHOWSKI I RICHARDSON SĄ RAZEM

"Dziennikarka dodała też, że jest naocznym świadkiem innej sytuacji, gdzie dzieci są nieco starsze niż jej Tomek (10 l.) i Zosia (8 l.) i mocno się buntują w kryzysowej sytuacji w ich rodzinie. Czyżby chodziło jej o najstarsze dzieci Zamachowskiego?" - spekuluje gazeta.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Danka (gość)

    Tomek (10 l.) i Zosia (8 l.) i mocno się buntują w kryzysowej sytuacji w ich rodzinie. powiedz im skoro takie mądre ,mama się zakochała i teraz zamachowski będzie im bajki czytał ....ha ha ha ha żenada poprostu ,baba rozbija rodzine ......dla starego lowelasa :-))

    11.04.2012 20:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×