"Rick i Morty" najbardziej krwawym serialem. Przebił "The Walking Dead" i "Westworld"! [RANKING]

Z raportu tworzonego przez BuzzBingo wynika, że "Rick i Morty" to najbardziej krwawy serial dostępny w telewizji i na platformach streamingowych. Które seriale prześcignął w tym zestawieniu?

Multimedia

"Rick i Morty" został uznany za najbardziej krwawy serial. Z analiz przeprowadzonych przez BuzzBingo wynika, że animacja jest bardziej drastyczna niż "The Walking Dead" czy "Westworld". Na jakiej postawie powstał ranking?

"Gra o tron" czy "Breaking Bad"? Oto najlepsze seriale XXI wieku! Zobacz więcej

Przy badaniu "drastyczności" serialu sprawdzono, jak często dochodzi w nim do śmierci na ekranie. Okazuje się, że w ciągu trzech sezonów i 31 odcinków "Rick i Morty" doszło do 808 śmierci. Widzowie serialu oglądają średnio 26,1 martwych postaci na odcinek. Niewiele mniej, bo 25,9 przypada na jeden epizod "Westworld". Podium zamyka "The Walking Dead" ze średnią 23,2 śmierci.

Przypomnijmy, że twórca serialu "Rick i Morty", Justin Roiland, potwierdził, że powstanie 70 nowych epizodów animacji. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się ich premiera. U nas w galerii możecie zobaczyć inne, wyjątkowo krwawe seriale zagraniczne. Któregoś Wam brakuje? Jesteście ich fanami?

Krew niemal kapie z ekranu! Zobacz najbrutalniejsze sceny [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • m82li7zka (gość)

    Ja bym dodał Spartakus wszystkie sezony i nowy serial DC comics doom patrol

    14.07.2019 09:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×