"Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Bogdan z programu TTV nie żyje! Rinke Rooyens pożegnał przyjaciela!

Przykre wieści dla wszystkich fanów programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Bogdan, który był jednym z bohaterów odcinka "Hospicjum", nie żyje. Wzruszające pożegnanie przyjaciela opublikował w sieci Rinke Rooyens.

Multimedia

Rinke Rooyens spędził 5 dni i nocy w Warszawskim Hospicjum Onkologicznym. Dla większości bohaterów tego odcinka, hospicjum to ostatni przystanek życiowej drogi, w którym mogą ze spokojem, a czasem nawet i z uśmiechem na twarzy, przeżyć swoje ostatnie miesiące. Pogodzeni z losem, jedyne czego potrzebują to rozmowy i obecności bliskiej osoby.

Wśród nich: Marian - pilot i żołnierz Szarych Szeregów, siatkarka Alicja, czy Bogdan, który jest prawnikiem. Dziś łączy ich miejsce zamieszkania i dla wielu przygnębiający oraz trudny temat, którego często się unika. Rooyens postara się dotrzeć do każdego z mieszkańców, którzy podzielą się z nim swoimi najgłębszymi przemyśleniami. Przekona się również, czym dla personelu jest praca w takim miejscu. Czy można zrobić coś, by chociaż przez moment chorzy mogli poczuć się lepiej?

Bogdana dzisiaj z nami już nie ma. Poinformował o tym Rinke Rooyes, który opublikował wzruszające pożegnanie przyjaciela:

Największym darem życia jest przyjaźń. Spotkanie z Bogdanem - otrzymalem to. Prawdziwy przyjaciel to ten, który wydobywa z Ciebie to, co najlepsze, i właśnie to się stało, gdy cię spotkałem. Prawdziwa przyjaźń przychodzi, gdy cisza między dwojgiem ludzi wygodnie siedzi obok ciebie. W ciszy dałeś mi spokój Bogdan . Prawdziwi przyjaciele to ci rzadcy ludzie, którzy przychodzą cię znaleźć w ciemnych chwilach życia i prowadzą z powrotem do światła i dają nadzieję, że nasza Przyjaźń nie polega na tym, kogo znasz najdłużej. Chodzi o to, kiedy wkroczyłem w twoje życie, powiedziałem „Jestem tu dla ciebie”, trzymając rękę w ciszy i rozumiemy się w całkowitej ciszy. DO WIDZENIA MOJ DROGI PRZYJACIELU MOJE MYŚLI I MIŁOŚĆ ZOSTAJĄ ZAWSZE TU W MOIM SERCU ZANIM SPOTKAMY SIĘ PONOWNIE W TWOIM ŚWIECIE . SŁODKICH SNÓW. KOCHAM CIĘ RINKE

Nowy program Rinke Rooyensa jesienią w TTVZobacz więcej

Śmiercią Bogdana są wstrząśnięci fani programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Pod postem możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Pamiętam tą rozmowę, jak wiele innych.. Przy których łzy same płynęły... Niech spoczywa w pokoju! Już napewno jest mu tam dobrze!

Tak bardzo mi przykro😓 Machamy do ciebie Bogdan tu z dołu ❤️

Wielki smutek 😢 . Ten odcinek programu prowadzonego przez Rinke jest moimi zdaniem fundamentem życia. Polecam go każdemu szczególnie młodym osobom dla których empatia to deficytowy towar. Mimo tego że jestem juz po 40 -tce to podczas emisji programu i teraz łzy płyną same po polikach.

Pamietam ten odcinek szczegolnie przypomnial mi jak lezalam na szpitalnym lozku nie wiedzac co bedzie dalej... Rinke mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe jak wiele dales tym ludziom, obecnosc, dobre slowo, podana reka to cudownosc ktorej potrzeba nam w zyciu! Masz ogromne Serce! Bogdan Rest in Peace!

Zobacz galerię

Źrodło: przeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×