"Riverdale 3". Betty i Jughead na tropie rytualnego morderstwa! Jaki związek mają ze sprawą rodzice bohaterów? [ZDJĘCIA]

Roberto Aguirre-Sacasa ujawnił kolejne szczegóły dotyczące nowych odcinków "Riverdale". W 3. sezonie Betty i Jughead będą prowadzić śledztwo w sprawie rytualnego morderstwa. Jaki związek z tą sprawą mają rodzice bohaterów?

Multimedia

Betty (Lili Reinhart) i Jughead (Cole Sprouse) to jedna z ulubionych par widzów z serialu "Riverdale". W 3. sezonie z pewnością nie zabraknie scen z ich udziałem. Betty i Jughead będą bowiem prowadzić śledztwo w sprawie rytualnego morderstwa! Roberto Aguirre-Sacasa w rozmowie z Entertaiment Weekly powiedział, że jednym z jego ulubionych seriali jest pierwszy sezon "Detektywa" i to właśnie tym serialem będzie inspirowany wątek Betty i Jugheada. Młodzi detektywi prowadzić śledztwo w sprawie rytualnego morderstwa.

Serialowe pary na campingu, imponująca klata Archie'go i proces na nowych zdjęciach z 3. sezonu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wątek zbrodni zostanie rozwinięty w 4. odcinku 3. sezonu "Riverdale" zatytułowanym "The Midnight Club", w którym pojawią się retrospekcje z czasów licealnych rodziców głównych bohaterów. Betty i Jug odkryją, że ofiary mordercy, tak jak przed laty ich rodzice, grały w Griffins & Gargoyles. Przy okazji wywiadu z Roberto Aguirre-Sacasa magazyn Entertaiment Weekly opublikował ekskluzywne zdjęcie z odcinka "The Midnight Club".

Przypominamy, że "Riverdale" powróci z 3. sezonem już 10 października (od 11 października w Polsce na Netflix). Nowy sezon rozpoczyna się trzy miesiące po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. Oprócz procesu Archie'go w nowych odcinkach zobaczymy też retrospekcje z czasów licealnych rodziców głównych bohaterów. Rozbudowane zostaną wątki Vanessy (Toni Topaz) i Reggiego (Charles Melton). Powróci Chic (Hart Denton), który sporo namiesza, poznamy matkę i siostrę Jugheada (Cole Sprouse) oraz nową sąsiadkę Betty (Lili Reinhart).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • rivermaniak (gość)

    Vanessy?? i w nawiasie Toni? WTF???

    07.10.2018 16:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×