"Riverdale 3". Chad Michael Murray jako seksowny guru kultu "Farma", Edgar Evernever!

Chad Michael Murray, który występował w takich hitach jak "Pogoda na miłość" ("One Tree Hill") i "Jezioro marzeń", teraz pojawi się jako seksowny guru kultu "Farma", Edgar Evernever w 3. sezonie "Riverdale"!

Multimedia

Edgar Evernever to postać, o której fani "Riverdale" słyszeli już nie raz. Jak dotąd nikt jednak go nie widział. Jak podaje "TVLine" teraz seksowny guru kultu "Farm" pokaże swoją twarz! W rolę Edgara wcieli się Chad Michael Murray - gwiazdor takich seriali jak m.in. "Pogoda na miłość" ("One Tree Hill") oraz "Jezioro marzeń"!

Wciągająca historia nastolatków z Tree Hill w bajecznej oprawie muzycznej! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Enigmatyczny przywódca kultu "Farma", Edgar przybywa do Riverdale, aby szerzyć swoje nauki i uleczyć spustoszone dusze, mieszkające w niegdyś zdrowym mieście" - czytamy w oficjalnym opisie postaci. Evernever jest przystojny i uroczy, ale jakie mroczne tajemnice skrywa?

Postać ta - choć nie była jeszcze pokazana - już mocno zaznaczył swoją obecność w życiu pozostałych bohaterów "Riverdale". Wystarczy wspomnieć, że Alice Cooper (Mädchen Amick) przeznaczyła sporą sumę pieniędzy z oszczędności Betty (Lili Reinhart) właśnie na "Farmę". Dlaczego? Jak Edgar wpłynie na losy innych?

Odcinek musicalowy oparty na słynnym "Heathers"! W kogo wcielą się Betty, Veronica, Archie, Reggie i inni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×