"Riverdale 3". Co wydarzy się w odcinku musicalowym? Poirytowana Betty i druzgocące wieści dla Veroniki!

Premiera musicalowego odcinka "Riverdale" już w marcu. Jakie atrakcje przygotowali tym razem dla widzów twórcy? Co wydarzy się w odcinku musicalowym opartym na słynnym "Heathers"? Sprawdźcie opis 15. odcinka 3. sezonu "Riverdale"!

Multimedia

"Riverdale 3" odcinek 15. "Chapter Fifty-One: BIG FUN" od 21 marca na Netflix!

Po sukcesie przedstawienia „Carrie: The Musical” z 2. sezonu "Riverdale", Roberto Aguirre-Sacasa wziął na warsztat sztukę "Heathers: The Musical" z 2010 roku, opartą na filmowym hicie z 1989 roku pt. "Śmiertelne zauroczenie. "Chapter Fifty-One: BIG FUN", bo taki tytuł będzie nosił kolejny odcinek musicalowy "Riverdale", zadebiutuje na Netflix już 21 marca.

Luke Perry miał udar! Jaki jest stan serialowego Freda Andrewsa?Zobacz więcej

Josie (Ashleigh Murray) wcieli się w nim w Veronicę, którą w filmowym hicie kreowała Winona Ryder. Sweet Pea (Jordan Connor) otrzymał rolę J.D., którą przed laty na dużym ekranie stworzył Christian Slater. W rolach tytułowych Heathers zobaczymy: Cheryl (Madelaine Petsch), Betty (Lili Reinhart) oraz Veronicę (Camila Mendes). Z kolei Archie (KJ Apa) i Reggie (Charles Melton) zagrają Kurta i Rama.

W ubiegłym roku fantastycznie bawiliśmy się przy odcinku z "Carrie". Teraz chcieliśmy uhonorować kolejny kultowy film dla nastolatków. "Heathers: The Musical" to ogrom zabawy ze świetnymi rolami dzieciaków z Riverdale. I wszyscy w nim śpiewają... – powiedział twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym spin-offie "Riverdale"!Zobacz więcej

"Riverdale 3" co wydarzy się w odcinku musicalowym?

W sieci pojawił się już oficjalny opis 15. odcinka 3. sezonu "Riverdale". Wiemy już, że Cheryl (Madelaine Petsch) będzie przewodzić Heathers. Betty (Lili Reinhart) będzie coraz bardziej poirytowana Evelyn ( Zoe De Grand’Maison), która mocno angażuje się w przygotowania do szkolnego przedstawienia oraz życie jej przyjaciół. W musicalowym odcinku Veronice (Camila Mendes) przyjdzie się zmierzyć z druzgocącymi wiadomościami na temat jej rodziny. Z kolei Archie (KJ Apa) i Josie (Ashleigh Murray) podejmą decyzję o wspólnej przyszłości, a Jughead (Cole Sprouse) zdecyduje się na zaskakujący ruch przeciwko Gladys (Gina Gershon).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×