"Riverdale 3". Kim jest Król Gargulców - postać ze śmiertelnie niebezpiecznej gry? Twórca serialu daje widzom ciekawą wskazówkę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

3. sezon "Riverdale" kręci się wokół śmiertelnie niebezpiecznej gry "Gryfony & Gargulce", w którą grają młodzi bohaterowie, tak jak przed laty ich rodzice. Kim jest tajemniczy Król Gargulców? Twórca serialu - Roberto Aguirre-Sacasa udzielił widzom cennej wskazówki!

Multimedia

Każdy sezon "Riverdale" ma swój niepowtarzalny klimat. W pierwszej odsłonie serialowego hitu od The CW staraliśmy się wraz z bohaterami rozwiązać zagadkę śmierci Jasona Blossoma. Drugi sezon koncentrował się na postaci ukrywającej się pod Czarną Maską. 3. sezon "Riverdale" to już zupełnie inna historia, którą napędza śmiertelnie niebezpieczna gra "Gryfony & Gargulce". Gracze, którzy wciągną się w rozgrywkę Króla Gargulców są nawet w stanie popełnić samobójstwo.

Kim jest tajemniczy Król Gargulców? Odpowiedź na to pytanie będziemy zapewne poznawać przez cały 3. sezon "Riverdale". Widzowie uważają, że najwięcej wspólnego z niebezpiecznym stworem (?) ma szef farmy - Edgar Evernever. Powiązań farmy z niebezpieczną grą nie możemy być jednak jak na razie pewni.

Scena orgii zbulwersowała niektórych widzów! Twórcy przekroczyli granicę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Twórca serialu "Riverdale" - Roberto Aguirre-Sacasa postanowił dać widzom cenną wskazówkę, która może, ale wcale nie musi pomóc im w odkryciu tożsamości Króla Gargulców.

To kto kryje się pod maską jest największą tajemnicą. Możliwe, że jest to więcej niż jedna osoba. Miejcie oko na Penelope przez najbliższe odcinki. Pojawia się wokół niej sporo łączących się kropek. – powiedział Roberto Aguirre-Sacasa.

Co o tym sądzicie? Kim według was jest tajemniczy Król Gargulców?

Zobacz galerię

"Riverdale 3" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
 • Gość1 (gość)

  Udawany brat Betty. To o nim wszyscy zapomnieli i mysleli, zr Black hood go zabil.

  04.07.2019 22:49
 • Anonim (gość)

  To jest jason blossom , mówię to na podstawie odc 21s 3

  09.05.2019 20:08
 • MagdaLena (gość)

  Ja osobiście mam dwie hipotezy. Pierwsza jest raczej oczywista -Penelopy matka tragicznie zmarłego w pierwszym sezonie Jasona. Wkoncu mogła ona już dawno temu otróć ówczesnego dyrektora ponieważ znała się na tym jednak reakcje pokazane przez nią młodą i starą wersję lekko mówiąc nie zgadzają się jednak tylko ona miała kontakt z ojcem Betty częsty kontakt w więzieniu mieli czas żeby zaplanować jego ucieczkę i powrót Blackhooda. A drugą osobą która osadzam jest prawdziwy brat Betty ten Rzekomo nie żywy. Po pierwsze nie ma żadnych dowodów na to że brat Betty nie żyje jedyne co to potwierdza to nieduża wiedza sąsiadki i przyznanie do morderstwa czika. Nie zapominajmy że prawdziwy syn Alice został "wychowany" w domu sióstr miłosierdzia które zaczęły straszyć dzieci królem gargulców. Może on szukać zemsty na Alice za to że go zostawiła wyżywając się na osobie na której Alice zależy -Betty. Jedyne co się z tym nie łączy to powrót Blackhooda czemu ojciec Betty miałby pomagać nie swojemu synowi?

  05.05.2019 19:24
 • Jughead (gość)

  Myśle że to ten brat clifforda blossoma

  25.03.2019 20:06
 • MQ (gość)

  Moim zdaniem to ten nowy koroner :) (ten lekarz ktory przeprowadza sekcje zwłok)

  04.03.2019 22:02
 • FP (gość)

  Moim zdaniem to fp

  16.02.2019 16:23
 • FP's wife (gość)

  Hal Cooper nie mogl byc Krolem Gargolcow poniewaz Hal jest w wiezieniu /izolatce wiec jakby mogl .... Hiram lub Harmione takze sa wykluczeni bo bylo by to za latwe prawda? Teraz kiedy wyciekaja romanse tych malzonkow to watpliwa sprawa . Pozostaje osoba najmniej podejrzana

  03.02.2019 22:03
 • Alvey (gość)

  Aprops braku Hala trafił on za wszystko co zrobił do więzienia stanowego (Co zostało powiedziane pod koniec 2 sezonu) więc nie jest to możliwe

  13.12.2018 22:02
 • Anonimka (gość)

  Nie wiem dlaczego ale najbardziej zastanawia mnie jedna rzecz ... Cala akcja dzieje sie wokol mieszkancow Riverdale ale w obsadzie aktorskiej brakuje jednej osoby ... Ojca Betty... Byl on Black Hoodem ale czy nie dziwi to nikogo ze o nim nic nie wiadomo ? Nagle glos o nim zaginal. Moim zdaniem to on moze byc lub kims dyrygowac w imieniu Krola Gargulcow

  06.12.2018 23:07
 • Oooa (gość)

  Moim zdaniem to ktoś z rodziców grajacych kiedys w ta gre jest królem gargulcow, więc możliwe że to Penelope

  14.11.2018 06:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×