"Riverdale 3". Mädchen Amick o wątku Alice Cooper. Wstąpi do sekty i pociągnie za sobą Betty? [CO SIĘ WYDARZY?]

Mädchen Amick, czyli serialowa matka Betty i Polly z "RIverdale" opowiedziała ostatnio o tym, co czeka jej bohaterkę w nowych odcinkach serialu stacji The CW. Czy Alice Cooper wstąpi do sekty, a w ślad za nią podaży również Betty? Sprawdźcie, co czeka Alice w 3. sezonie "Riverdale".

Multimedia

Alice (Mädchen Amick) to wścibska i mściwa matka Betty (Lili Reinhart) i Polly (Tiera Skovbye) z "RIverdale". Bardzo kocha swoje córki, ale przez nadopiekuńczość, dziewczyny nie miały z nią lekko. Przez rodzinne niesnaski Polly trafiła nawet do sekty i razem z dziećmi mieszka z dala od "Riverdale" na tzw. farmie. W 3. sezonie najstarsza córka Copperów jednak powróci i wykorzysta trudny okres w życiu matki (poszukiwania syna, mąż, który okazał się mordercą), by zwabić ją do tajemniczej organizacji. Co wydarzy się w życiu Alice w nowych odcinkach "Riverdale"? Mädchen Amick opowiedziała o tym w rozmowie z Popsugar.

Alice zostanie zwabiona do tajemniczej i niebezpiecznej sekty, do której należy również Polly. Wchodzi w to, wierząc, że pomoże jej to wyleczyć rany i naprawić to, co stało się z jej rodziną - powiedziała aktorka.

Polly Cooper najważniejszą postacią 3. sezonu? [SPOILERY+TEORIE]Zobacz więcej

Czy Alice Cooper pociągnie za sobą również Betty? Jeśli wierzyć słowom Amick, serialowa Betty będzie trzymała się z dala od rodziny.

Betty będzie musiała radzić sobie sama. Mam wrażenie, że jest jedyną dorosłą osobą w rodzinie. Troszczy się o wszystkich, jest szczytem tej piramidy. Mimo że Alice myśli, że to ona o wszystkich się troszczy, wcale tak nie jest. Betty jest mądrzejsza - ujawniła Amick.

Zobacz galerię

Przypominamy, że "Riverdale" powróci z 3. sezonem już 10 października (od 11 października w Polsce na Netflix). Nowy sezon rozpoczyna się trzy miesiące po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. W pierwszym odcinku pt. "Labor Day" bohaterowie będą obchodzić Święto Pracy (w USA jest to 1 września). Archie (K.J. Apa) wyjdzie z więzienia i będzie chciał skupić się na nauce. W 4. odcinku zatytułowanym "The Midnight Club" zobaczymy za to retrospekcje z czasów licealnych rodziców głównych bohaterów.Rozbudowane zostaną wątki Vanessy (Toni Topaz) i Reggiego (Charles Melton). Powróci Chic (Hart Denton), który sporo namiesza, poznamy matkę i siostrę Jugheada (Cole Sprouse) oraz nową sąsiadkę Betty (Lili Reinhart). Do obsady 3. sezonu dołączyła Penelope Ann Miller, która zagra prokurator Wright. W najnowszym zwiastunie 3. sezonu "Riverdale" widzimy Alice i F.P. razem w łóżku. Czy to scena zanim Alice wstąpiła do sekty? Tego na razie nie wiemy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×