"Riverdale 3". Na jaw wyjdzie mroczny sekret rodziców! Aktorzy zagrają nowe role! [CO SIĘ WYDARZY, ZWIASTUN]

Nowe wieści na temat 3. sezonu "Riverdale"! W jednym z odcinków zobaczymy, co działo się w życiu rodziców głównych bohaterów w czasach, gdy chodzili do liceum. W ich nastoletnie wersje wcielą się aktorzy grający role ich obecnych dzieci. To może być ciekawy eksperyment!

Multimedia

Akcja "Riverdale 3" rozgrywa się trzy miesiące po wydarzeniach, które zakończyły 3. sezon. W pierwszym odcinku pt. "Labor Day" bohaterowie będą obchodzić Święto Pracy (w USA jest to 1 września). Archie (K.J. Apa) wyjdzie z więzienia i będzie chciał skupić się na nauce. W związku z Veronicą (Camila Mendes) czeka go natomiast kryzys.

Dzieciaki marzą o normalności, ale do tego jeszcze daleka droga! Co w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 3. sezonie nie zabraknie urozmaiceń fabuły. Jak podają amerykańskie media, cały 4. odcinek pt. "The Midnight Club" ma być poświęcony rodzicom bohaterów. Ukazane będą retrospekcje z ich czasów licealnych. Jak zapowiadają twórcy serialu, na jaw wyjdzie jakiś mroczny sekret. Co ciekawe, w nastoletnich rodziców wcielą się ich ekranowe dzieci. Młodego Hirama zagra natomiast prawdziwy syn aktora odgrywającego tę postać, czyli Marka Consuelosa. Jak młodzi aktorzy sprawdzą się w nowych rolach?

Wiadomo już też, że rozbudowane zostaną wątki Vanessy (Toni Topaz) i Reggiego (Charles Melton). Powróci Chic (Hart Denton), który sporo namiesza, poznamy matkę i siostrę Jugheada (Cole Sprouse) oraz nową sąsiadkę Betty (Lili Reinhart). Do obsady 3. sezonu dołączyła Penelope Ann Miller, która zagra prokurator Wright.

K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i inni na starych zdjęciach z dzieciństwa! Jak wyglądali? [GALERIA]Zobacz więcej

"Riverdale 3" - kiedy premiera?

Prace na planie "Riverdale 3" rozpoczęły się latem 2018 roku. Stacja The CW ujawniła już, że nowy sezon serialu będzie miał swoją premierę 10 października 2018 r. Dzień później, 11 października, pierwszy odcinek 3. sezonu "Riverdale" będzie dostępny na platformie Netflix.

Zobacz galerię

"Riverdale 3" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×