"Riverdale 3" odcinek 19. Luke Perry po raz ostatni w serialu. Zobacz wzruszające pożegnanie Freda Andrewsa!

To koniec wątku Freda Andrewsa. Twórcy i obsada w 19. odcinku 3. sezonu "Riverdale" pożegnali zmarłego na początku marca 2019 r. w wyniku rozległego udaru mózgu Luke'a Perry'ego. Jak zakończył się jego wątek w "Riverdale"? Zobacz wzruszające pożegnanie Freda Andrewsa!

Multimedia

"Riverdale 3" odcinek 19. Luke Perry po raz ostatni w serialu

W czwartek, 25 kwietnia 2019 r. na Netflix pojawił się 19. odcinek 3. sezonu "Riverdale". Epizod, który zatytułowano "Strzeżcie się Żniwiarza" to ostatni, w którym pojawił się zmarły w marcu 2019 r. Luke Perry. Jak wyglądało pożegnanie z Fredem Andrewsem w "Riverdale"? Ojciec Archiego nie zginął ani też nie opuścił miasta. Przypomniał jednak po raz ostatni widzom, dlaczego jest najlepszym rodzicem w Riverdale i... nie tylko!

Prochy Luke’a Perry’ego zostały rozsypane na jego ukochanej farmie w TennesseeZobacz więcej

W 19. odcinku 3. sezonu "Riverdale" Archie (KJ Apa) jest przybity zdarzeniem, do którego doszło na ringu. Jego przeciwnik trafił w ciężkim stanie do szpitala. Czekając na wiadomość o losie Randy'ego, chłopak obwinia się — może jednak liczyć na wsparcie ojca. Fred cały czas wspiera go i tłumaczy, że to nie jego wina. Randy faszerował się narkotykami i to właśnie zakazane substancje wpędziły go ostatecznie do grobu.

Kiedy przyszłość Archiego znowu maluje się w czarnych barwach, a on chce rzucić boks, Fred jak zawsze dzieli się z synem kolejną porcją ojcowskiej mądrości. Andrews zapewnia go, że autopsja z pewnością wykaże, że Randy zmarł z powodu przedawkowania narkotyków i prosi Archiego, by nie był dla siebie tak surowy. To była ostatnia scena w "Riverdale" z udziałem Luke'a Perry'ego.

Jak zwykle Fred przekaże Archiemu swoje mądre słowa. Piękna, prawdziwa chwila między ojcem a synem. Chciałoby się, aby takie sceny trwały wiecznie - napisał Aguirre-Sacasa

Twórcy oddali hołd tacie Archiego w serialu! W jaki sposób?Zobacz więcej

Tuż po śmiercy Perry'ego Roberto Aguirre-Sacasa zapowiedział, że wszystkie nadchodzące epizody "Riverdale" będą zadedykowane Lukowi. Aktorzy grający w serialu również wyrażali smutek i żal z powodu śmierci swojego kolegi z planu. Lili Reinhart, która gra sąsiadkę Freda i Archie'go - Betty, udostępniła na swoim profilu poruszający wiersz.

Luke Perry nie żyje - co się stało?

Luke Perry doznał masywnego udaru mózgu rano w środę, 28 lutego. Aktor został przewieziony ze swojego domu w Los Angeles do szpitala św. Józefa w Burbank. Był przytomny. Niestety, w wieku 52 lat zmarł 4 marca 2019 roku, a do końca czuwali przy nim przyjaciele oraz rodzina.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×