"Riverdale 3". Roberto Aguirre-Sacasy publikuje pierwsze zdjęcia z planu! Co zdradzają? [ZDJĘCIA]

Roberto Aguirre-Sacasy - showrunner serialu "Riverdale" opublikował w sieci pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu. Czego możemy się spodziewać po nowych odcinkach? Co zdradzają wrzucone do sieci fotki z planu?

Multimedia

"Riverdale" powróci z 3. sezonem już 10 października (od 11 października w Polsce na Netflix). Atmosferę wokół serialu i nowych odcinków podgrzewają nie tylko aktorzy, ale również showrunner serialu - Roberto Aguirre-Sacasy, który na Twitterze opublikował w poniedziałek (19.08) pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu "Riverdale". Na zdjęciach widzimy m.in. Moosa Masona (Cody Kearsley) i Kevina Kellera (Casey Cott). Pojawia się też Jughead (Cole Sprouse) z kolegami z Southside Serpents.

Przypominamy, że nowy sezon "Riverdale" rozpocznie się trzy miesiące po wydarzeniach z finału poprzedniej serii. W pierwszym odcinku pt. "Labor Day" bohaterowie będą obchodzić Święto Pracy (w USA jest to 1 września). Archie (K.J. Apa) wyjdzie z więzienia i będzie chciał skupić się na nauce. W związku z Veronicą (Camila Mendes) czeka go natomiast kryzys. W 3. sezonie "Riverdale" nie zabraknie urozmaiceń fabuły. W 4. odcinku zatytułowanym "The Midnight Club" zobaczymy retrospekcje z czasów licealnych rodziców głównych bohaterów. Jak zapowiadają twórcy serialu, na jaw wyjdzie jakiś mroczny sekret. Co ciekawe, w nastoletnich rodziców wcielą się ich ekranowe dzieci. Młodego Hirama zagra natomiast prawdziwy syn aktora odgrywającego tę postać, czyli Marka Consuelosa. Jak młodzi aktorzy sprawdzą się w nowych rolach?

K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i inni na starych zdjęciach z dzieciństwa! Jak wyglądali? [GALERIA]Zobacz więcej

Wiadomo już też, że rozbudowane zostaną wątki Vanessy (Toni Topaz) i Reggiego (Charles Melton). Powróci Chic (Hart Denton), który sporo namiesza, poznamy matkę i siostrę Jugheada (Cole Sprouse) oraz nową sąsiadkę Betty (Lili Reinhart). Do obsady 3. sezonu dołączyła Penelope Ann Miller, która zagra prokurator Wright.

Zobacz galerię

"Riverdale 3" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×