"Riverdale 3". Veronica i Reggie nową parą w serialu! Charles Melton zdradza szczegóły wątku Veggie!

Od początku 3. sezonu fani "Riverdale" podejrzewali, że Veronica i Reggie będą razem. Ronnie chyba na dobre zapomniała już o Archiem, bo w nowym odcinku "Riverdale" zobaczyliśmy jej namiętny pocałunek z Reggiem. Jak będzie układać się ich relacja? Rąbka tajemnicy uchylił w tej kwestii Charles Melton.

Multimedia

Jeszcze przed zimową przerwą twórca "Riverdale" informował, że w nowych odcinkach zobaczymy zupełnie nowe pary. I choć Roberto Aguirre-Sacasa zapewniał, że nie wbił jeszcze gwoździa do trumny z napisem "Varchie", to w najnowszym odcinku "Riverdale" zobaczyliśmy już namiętny pocałunek Ronnie i Reggie'go, który może dawać podwaliny nowej miłosnej relacji w serialu - "Veggie".

Charles Melton, czyli serialowy Reggie udzielił ostatnio wywiadu, w którym ujawnił szczegóły relacji jego bohatera z Veronicą. Aktor przyznał, że o związku Reggie'go i Ronnie dowiedział się tuż przed rozpoczęciem zdjęć do 3. sezonu "Riverdale".

Zobaczycie nie tylko zobaczycie, jak kształtuje się ich związek, ale też jak ze sobą współpracują i jaki to ma wpływ na resztę grupy. Myślę, że fanom spodoba się to, jak ta relacja będzie ewoluować. Wierze, że przekonamy fanów "Varchie" do "Veggie", zwłaszcza gdy widzowie zobaczą, w jaki sposób Reggie dba o Veronicę - ujawnił Charles Melton.

Odcinek musicalowy oparty na słynnym "Heathers"! W kogo wcielą się Betty, Veronica, Archie, Reggie i inni?Zobacz więcej

Aktor, który prywatnie jest w związku z Camilą Mendes zapewnia, że jego bohater będzie się dobrze opiekował Ronnie, dzięki czemu widzowie zobaczą drugą twarz Reggiego - uczciwego i wrażliwego chłopaka, któremu można zaufać.

Myślicie, że to definitywny koniec związku Veronici i Archiego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×