"Riverdale 3". Zobacz pierwsze zdjęcia z odcinka "The Midnight Club", w którym bohaterowie wcielą się w swoich rodziców! [ZDJĘCIA]

4. odcinek trzeciego sezonu "Riverdale" zatytułowany "The Midnight Club" powie nam więcej o relacjach, jakie łączyły rodziców głównych bohaterów. KJ Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes i inni młodzi aktorzy wcielą się w nim swoich rodziców. Zobaczcie, jak Betty Jughead, Archie i Veronica i inni prezentują się jako młodsze wersje swoich rodziców!

Multimedia

W 3. sezon "Riverdale" nie zabraknie fabularnych eksperymentów i urozmaiceń. Jakiś czas temu informowaliśmy, że w 4. odcinku 3. sezonu "Riverdale" zobaczymy, co działo się w życiu rodziców głównych bohaterów w czasach, gdy chodzili do liceum. W nastoletnie wersje wcielą się aktorzy grający role ich obecnych dzieci.

Na zdjęciach widzimy m.in. Camilę Mendes jako młodą Hermionę Gomez, Ashleigh Murray jako nastoletnią Sierrę Samuels, KJ Apę, który wcieli się w młodszą wersję swojego ojca Freda, Madelaine Petsch w roli młodziutkiej Penelope Blossom oraz Cole Sprouse'a młodego FP. Nastoletniego Hirama zagra natomiast prawdziwy syn aktora odgrywającego tę postać, czyli Marka Consuelosa.

Veronica otwiera bar w klimacie starego Hollywood! Zobacz, jak będzie wyglądał lokal panny Lodge! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Odcinek 4. odcinek pt. "The Midnight Club" ma być w całości poświęcony rodzicom bohaterów. Jak zapowiadali jakiś czas temu twórcy serialu, na jaw wyjdzie jakiś mroczny sekret z ich przeszłości. Będzie on związany z tajemniczą grą w Króla Gargulca, w którą w latach 90. grali rodzice głównych bohaterów "Riverdale". Premiera odcinka "The Midnight Club" odbędzie się w USA 31 października, w Halloween.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze materiały z 4. odcinka 3. sezonu "Riverdale"!

Zobacz galerię

"Riverdale 3" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×