"Riverdale 3" zwiastun. Dzieciaki marzą o normalności, ale do tego jeszcze daleka droga! Co w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Riverdale" zwiastun 3. sezonu jest już w sieci. Wideo zostało zaprezentowane podczas Comic-Conu w San Diego. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Dzieciaki z "Riverdale" marzą o normalności, ale do tego jeszcze daleka droga! Przed nami kolejna tajemnica.

Multimedia

"Riverdale" - premiera 3. sezonu już 10 października. Tytuł 1. odcinka brzmi "Labor Day", a jego akcja będzie rozgrywać się w Święto Pracy, które w Stanach obchodzi się w pierwszy poniedziałek września. Jesienią 2018 zobaczymy więcej scen z udziałem Vanessy (Toni Topaz) i Charlesa Meltona (Reggie Mantle). W serialu pojawi się również nowa postać - Evelyn Evernever, która będzie sąsiadką Betty Cooper i sporo namiesza w jej życiu. Z informacji ujawnionych przez Mädchen Amick wynika również, że w nowych odcinkach powróci Chic (Hart Denton).

Polly Cooper najważniejszą postacią 3. sezonu? [SPOILERY+TEORIE]Zobacz więcej

W wątku przebywającego w więzieniu Archiego pojawi się nowa postać - pani prokurator (w tej roli Penelope Ann Miller). Jego związek z Veronicą będzie przechodził kryzys. W 3. sezonie "Riverdale" poznamy też rodzinę Jugheada, czyli mamę i siostrę Jellybean (ósmy lub dziewiąty odcinek), które do tej pory były jedynie wspominane w rozmowach. Trzeci sezon "Riverdale" ma być również przełomowy dla relacji Alice i FP. Nie zabraknie też kolejnego odcinka musicalowego.

Zobacz galerię

Co ujawnia zaprezentowany podczas Comic-Conu w San Diego zwiastun 3. sezonu "Rverdale"? Dzieciaki z "Riverdale" marzą o normalności, ale do tego jeszcze daleka droga! Archie wyjdzie na wolność, ale przed nim i jego przyjaciółmi kolejna zagadka, która ma tym razem rozgrywać się za murami szkoły. W zwiastunie 3. sezonu widzimy też tajemniczą ceremonię, w której uczestniczy Alice, Polly i jej bliźniaki.

Mam nadzieję, że w 3. sezonie poznamy więcej jej sekretów. Byłoby naprawdę fajnie odkryć, czym jest ta farma i co tam się dzieje - przyznała w jednym z wywiadów Tiera Skovbye.

"Riverdale" sezon 3. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×