"Riverdale 4". Co wydarzy się w nowych odcinkach? Jak będzie wyglądał pogrzeb Freda? Kiedy premiera na Netflix?

Wielkimi krokami nadchodzą nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat - "Riverdale". Jesteście ciekawi, co wydarzy się w "Riverdale 4"? Sprawdźcie!

Multimedia

Pierwszy odcinek "Riverdale 4" na polskim Netflix zadebiutuje już 10 października. Jak już wcześniej zapowiadano, w pierwszym odcinku 4. sezonu będziemy świadkami pożegnania Freda Andrewsa, w którego od początku wcielał się Luke Perry.

Aktor zmarł jednak niespodziewanie na początku marca 2019 roku, w wyniku rozległego udaru mózgu, a jego wątek musiał zostać zakończony. Bez wątpienia odejście Freda będzie miało wpływ na wszystkich bohaterów "Riverdale". Jak poradzą sobie ze stratą? Łatwo nie będzie... Sprawdźcie wideo poniżej, pokazujące jak będzie wyglądał pogrzeb!

Betty w niebezpieczeństwie! Archie i Veronica wrócą do siebie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Jedną z postaci wiodących w nowym sezonie będzie Jughead Jones (Cole Sprouse). Chłopak będzie na tropie kolejnej zagadki, ale żeby ją rozwiązać będzie musiał zmienić szkołę. Będziemy obserwować, jak radzi sobie w nowej, prestiżowej placówce, która konkuruje z Riverdale High. Znajdzie tam przyjaciół czy wrogów? O tym przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×