"Riverdale 4". Prawda o morderstwie Jugheada wyszła na jaw! Już wiadomo, co wydarzyło się przy ognisku!

W ostatnich tygodniach coraz więcej przemawiało za tym, że Jughead Jones z serialu "Riverdale" nie żyje! Tajemniczy wpis twórcy serialu w mediach społecznościowych nie pozostawiał już żadnych złudzeń, ale w najnowszym odcinku prawda okazała się zgoła inna.

Multimedia

Czwarty sezon "Riverdale" osnuty jest wokół losów Jugheada Jonesa (Cole Sprouse) i tajemniczej sceny z finału poprzedniej serii, w której Betty, Veronica i Archie spalili rzeczy należące do ich przyjaciela. Jeszcze przed premierą najnowszej serii w mediach pojawiły się plotki o tym, że Cole Sprouse odchodzi z "Riverdale", a serialowy Jug zostanie wkrótce uśmiercony.

Jughead jednak nie żyje? Cole Sprouse odchodzi z serialu?Zobacz więcej

Jughead z "Riverdale" nie żyje?

Roberto Aguirre-Sacasa na chwilę przed premierą 15. odcinka 4. sezonu "Riverdale" opublikował na Twitterze wpis, z którego wynikało, że ulubieniec widzów naprawdę nie żyje.

Życie to nie powieść Agathy Christe, jest o wiele bardziej skomplikowane — taki napis umieszczono na czarnej planszy, na której widnieje data urodzin i śmierci Jugheada.

"Riverdale" i "Chilling Adventures od Sabrina" połączą siły? Szykuje się crossover dwóch hitowych seriali?Zobacz więcej

Jak się jednak okazuje, Jughead żyje, choć jego najbliżsi postarali się, a aby wrogowie sądzili, że jest inaczej. W 15. odcinku 4. sezonu "Riverdale" Alice pracowała nad dokumentem dotyczącym tajemniczej śmierci Jugheada, który według policji został uderzony tępym narzędziem w głowę. Archie, Betty i Veronica nie tylko opłakiwali jego śmierć, ale też zostali aresztowani przez FP Jonesa. Odbył się nawet jego pogrzeb, ale w finale odcinka okazało się, że Jug z pomocą przyjaciół tak naprawdę sfingował swoją śmierć i ukrywał się w bunkrze. Betty zrobiła już dla niego na drutach nową czapkę!

"Riverdale" - będzie 5. sezon

Wiadomo już, że "Riverdale" nie skończy się na 4. sezonie. Serial został przedłużony, ale w nowych odcinkach nie zobaczymy już Skeeta Ulricha (FP) i Marisol Nichols (Hermione), którzy ogłosili niedawno, że odchodzą z serialu. Istnieje teoria, że w piątym sezonie nastąpi pięcioletni przeskok czasowy, a nastoletni bohaterowie będą już w wieku 23 lat. Na potwierdzenie tej informacji wciąż jednak czekamy.

Zobacz galerię

Czekasz na nowe odcinki "Riverdale"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×