"Riverdale 5" po 7 letnim przeskoku czasowym. Co zmieniło się w życiu Archiego, Betty, Veroniki i innych?

W 4. odcinku 5. sezonu "Riverdale" nastąpił 7-letni przeskok w czasie. Sprawdź, co zmieniło się w życiu Archiego, Betty, Jugheada, Veroniki, Toni i innych mieszkańców Riverdale w odcinku "Purgatorio”, na który wszyscy tak czekali.

Multimedia

Bohaterowie "Riverdale" wkroczyli w dorosłość. W 4. odcinku 5. sezonu widzowie mogli się przekonać, jak zmieniło się życie Archiego, Betty, Jugheada, Veroniki, Toni i innych mieszkańców Riverdale po 7-letnim przeskoku czasowym.

Kiedy członkowie gang rudzielca realizują swoje marzenia w dużych miastach, w ich rodzinnym miasteczku bardzo źle się dzieje. Powracający po latach do Riverdale Archie skrzykuje więc grupę przyjaciół z dawnych lat i namawia ich, aby wspólnymi siłami spróbowali ukrócić działania nikczemnego Hirama Lodge'a.

Dobre wieści dla fanów serialu! Co dalej z jedną z najpopularniejszych teen dram na Netfliksie?Zobacz więcej

Jak potoczyło się życie Archiego, Betty, Jugheada, Veroniki, Toni i pozostałych nastolatków z Riverdale po maturze? Jakie drogi zawodowe obrali i z jakimi problemami muszą mierzyć się obecnie? W galerii znajdziesz podsumowanie tego, co wydarzyło się w serialu "Riverdale" po 7-letnim przeskoku czasowym.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×