"Riverdale 5". Przed nami długa przerwa w premierach nowych odcinków na Netfliksie! Kiedy można się ich spodziewać?

"Riverdale" to jeden z tych seriali, których proces produkcyjny został mocno dotknięty przez wybuch pandemii koronawirusa. Najpierw część ostatnich odcinków 4. sezonu z powodu przerwy w pracach nad serialem została przerzucona do 5. sezonu, który później, jak się okazuje, również został przerwany. 1 kwietnia na Netfliksie pojawił się ostatni odcinek przed przerwą w premierach nowych epizodów. Ile ona potrwa?

Multimedia

Przerwa w 5. sezonie "Riverdale"

"Riverdale" to wciąż jeden z najpopularniejszych seriali młodzieżowych na świecie. Jednocześnie można go wymienić jako jeden z, niestety, wielu seriali, które zostały dotknięte przez pandemię koronawirusa. Pierwszą poważną zmianą w procesie tworzenia produkcji, widoczną dla widzów, było przeniesienie części finałowych odcinków z czwartego sezonu serialu, na początek piątego.

Jednak powstanie odcinek crossoverowy? Zdjęcie Mädchen Amick rozbudziło domysły fanów!Zobacz więcej

Jak ogłosiła stacja The CW, odpowiedzialna za produkcję "Riverdale", teraz fanów produkcji czeka kolejna przerwa. Potwierdził to również polski oddział Netfliksa, odpowiedzialny za dystrybucję serialu w naszym kraju, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

1 kwietnia 2021 roku na Netfliksie pojawił się ostatni odcinek "Riverdale" przed przerwą, zatytułowany "Rozdział osiemdziesiąty szósty: Człowiek poduszkowy”. Nadchodząca przerwa w publikacji nowych odcinków ma potrwać trzy miesiące, co oznacza, że kolejny premierowy epizod pojawi się na Netfliksie dopiero na początku lipca 2021 roku.

Lili Reinhart zagra główną rolę w nowej produkcji Netfliksa! Czego możemy się spodziewać?Zobacz więcej

"Riverdale" dostępne jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Riverdale 5 sezon od lipca 2021 roku w Netflix

    05.04.2021 21:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×