"Riverdale". Aktorzy serialu jako dzieci! K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i inni na starych zdjęciach z dzieciństwa! Jak wyglądali? [GALERIA]

"Riverdale" - aktorzy pokazali zdjęcia z dzieciństwa. Jak gwiazdy jednego z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat wyglądali w latach 90.? Niektórzy z nich swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęli już jako małe dzieci. Sprawdźcie, kto z obsady "Riverdale" zmienił się najbardziej!

Multimedia

"Riverdale" cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktorzy pracują już nad 3. sezonem, który będziemy mogli oglądać jesienią 2018 roku na Netflix. W oczekiwaniu na nowe odcinki produkcji na podstawie komiksów Archie Comics postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy "Riverdale" wyglądali w dzieciństwie - czy wszyscy byli słodkimi, małymi brzdącami?

Większość gwiazd serialu stacji The CW przyszła na świat w latach 90. K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse czy Madelaine Petsch - to tylko niektórzy! W hitowej dla młodzieży możemy oglądać również starszą obsadę, czyli Mädchen Amick czy Marisol Nichols, które wcielają się w mamy nastolatków. Wiek nie ma tu jednak znaczenie, bo zarówno młodzi, jak i starsi aktorzy "Riverdale" chętnie dzielą się z fanami fotografiami z dzieciństwa.

Aktorzy serialu Netflixa kiedyś i dziś. Jak wyglądali w dzieciństwie? Niektórych trudno rozpoznać! [GALERIA]Zobacz więcej

Jak gwiazdy jednego z najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat wyglądali w latach 90.? Sprawdźcie, kto z obsady "Riverdale" zmienił się najbardziej!

Zobacz galerię

O serialu "Riverdale":

"Riverdale" to wciągająca opowieść o grupie nastolatków z małej miejscowości Riverdale. W serialu śledzimy ich zmagania z przeciwnościami losu, licealne rozterki, miłosne uniesienia, a także próby poradzenia sobie z tragiczną śmiercią kolegi oraz rozwikłania zagadki jego śmierci. To w pierwszym sezonie, bo w kolejnym dzieciaki mierzą się już z seryjnym mordercą, który oczyszcza miasto z grzechu. W każdym odcinku "Riverdale" da się wyczuć atmosferę niepokoju i podejrzeń, a groteskowa miejscami fabuła i bohaterowie, których notabene możemy się doszukać w wielu innych serialach i filmach, wciąga i nie daje o sobie zapomnieć.

jesienią 2018 zobaczymy więcej scen z udziałem Vanessy (Toni Topaz) i Charlesa Meltona (Reggie Mantle). W serialu pojawi się również nowa postać - Evelyn Evernever, która będzie sąsiadką Betty Cooper i sporo namiesza w jej życiu. Z informacji ujawnionych przez Mädchen Amick wynika również, że w nowych odcinkach powróci Chic (Hart Denton). Znany jest również tytuł 1. odcinka 3. sezonu "Riverdale", brzmi on "Labor Day" - można więc wnioskować, że akcja będzie się toczyć wokół Święta Pracy, które w Stanach obchodzi się w pierwszy poniedziałek września.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×