"Riverdale". Camila Mendes - kim jest piękna gwiazda serialowego hitu Netflix? Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]

"Riverdale" to jeden z najpopularniejszych seriali, jakie możemy oglądać na platformie Netflix. Jedną z gwiazd produkcji jest Camila Mendes, wcielająca się w piękną Veronicę Lodge. Kim jest młoda gwiazda "Riverdale"? Jak się zmieniła? Sprawdźcie!

Multimedia

KIM JEST CAMILA MENDES?

Camila Mendes w "Riverdale" wciela się w postać Veronici Lodge, która wraz z matką dopiero przeprowadziła się do Riverdale. Veronica bardzo szybko zaprzyjaźnia się z Betty (Lili Reinhart) oraz jej przyjaciółmi.

Dla Camili Mendes rola w "Riverdale" to pierwsze tak duże wyzwanie aktorskie. Czarnowłosa piękność na świat przyszła 29 czerwca 1994 w Charlottesville w Stanach Zjednoczonych. Jej urodzona jest wypadkową brazylijskiego pochodzenia jej rodziców. Camila Mendes kształciła się artystycznie; w maju 2016 roku ukończyła studia licencjackie ze sztuki plastycznej na New York University's Tisch School of the Arts.

K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i inni na starych zdjęciach z dzieciństwa! Jak wyglądali? [GALERIA]Zobacz więcej

Aktorskie CV Camili Mendes nie jest wielkie. Właściwie to dopiero "Riverdale" otworzyło jej drzwi, ponieważ wcześniej jedynie grywała w spotach reklamowych. Przełomem okazał się rok 2018, gdzie najpierw na festiwalu SXSW zaprezentowało film "The New Romantic", a następnie ogłoszono, że Camila Mendes znalazła się również w obsadzie filmów "The Stand-In" oraz "Coyote Lake".

"RIVERDALE" - O CZYM JEST SERIAL

"Riverdale" to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Berlanti Productions, Archie Comics, CBS Television Studios oraz Warner Bros. Television. W Stanach Zjednoczonych produkcja emitowała jest przez telewizję The CW, natomiast za światową dystrybucję serialu odpowiada Netflix.

Nastolatki, licealne dramy i morderstwa, czyli seriale podobne do "Riverdale"! [GALERIA]Zobacz więcej

"Riverdale" jest oparte na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Akcja dzieje się we współczesności i skupia się na znanych postaciach: Archiem, Betty, Jugheadzie i Veronice oraz ich przyjaciołach. A wszystko zaczyna się od pewnego morderstwa i nagle okazuje się, że każdy w Riverdale ma coś do ukrycia...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×