"Riverdale". Cole Sprouse i Lili Reinhart już nie są razem? Któreś odejdzie z serialu?

Fani serialu "Riverdale" przeżyli mały szok. Jak donoszą media na świecie, Cole Sprouse i Lili Reinhart już nie są razem! Co ich podzieliło? Jak koniec związku będzie miał wpływ na serial? Któreś z nich odejdzie z "Riverdale"? Sprawdźcie!

Multimedia

Cole Sprouse i Lili Reinhart wyglądali na parę idealną! Najpierw połączył ich serialowy scenariusz, a następnie połączyło ich życie, więc Cole i Lili od ponad dwóch lat byli parą na płaszczyźnie zawodowej oraz prywatnej.

Teraz wszystko wskazuje na to, że zostaną jedynie partnerami na płaszczyźnie zawodowej. Podczas Comic Conu w San Diego byli wyraźnie zdystansowani wobec siedzi, a w kuluarach mówiło się, że para nie spotyka się już od wakacji.

Archie, Betty, Jughead, Veronica i inni jako seniorzy! Zobacz, jak będą wyglądać na starość!Zobacz więcej

Czy to tylko chwilowy kryzys? Być może, ale nie można wykluczyć, że związek Cole i Lili po prostu się wypalił. Nie wiemy, czemu para nie jest już razem, oboje pozostają bardzo enigmatyczni, robiąc dobrą minę do złej gry.

Czy koniec związku Cole Sprouse'a i Lili Reinhart będzie miał wpływ na fabułę 4. sezonu "Riverdale"? Czy któreś z nich będzie musiało opuścić obsadę? Oby nie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zerwanie Lili i Cola (gość)

    Fake jak cholera na instalację jest wszystko wyjaśnione 🤙

    25.07.2019 20:46
  • ieie (gość)

    JEZUS JAKI FAKE POLECAM WEJŚĆ NA INSTA LILI I ZOBACZYC POST I OPIS 🙂

    25.07.2019 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×