"Riverdale". Cole Sprouse mógł nie zagrać Jugheada! W syna FP Jonesa miał wcielić się aktor z "Chilling Adventures of Sabrina"

Jak wyglądał casting do roli Jugheada Jonesa z "Riverdale" i kto jeszcze oprócz Cole'a Sprouse'a ubiegał się tę rolę? Na jaw wyszły interesujące kulisy przesłuchań do popularnego serialu. W syna FP Jonesa miał wcielić się aktor z "Chilling Adventures of Sabrina".

Multimedia

Cole Sprouse to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. W serialu "Riverdale", który w Polsce możemy oglądać na Netflix wciela się w rolę Jugheada Jonesa. Jak wyglądał casting do roli syna FP i kto jeszcze oprócz Cole'a Sprouse'a ubiegał się tę rolę? Jak dowiadujemy się z artykułu Vulture duże szanse na wygranie castingu miał Chance Perdomo, czyli Ambrose z serialu "Chilling Adventures of Sabrina".

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym spin-offie "Riverdale"!Zobacz więcej

Byłem bardzo blisko zdobycia tej roli. [Roberto] postanowił jednak mieć mnie na uwadze. I rzeczywiście tak było, o czym ja nie miałem zielonego pojęcia, nawet podczas przesłuchania w Warner przed trzema producentami wykonawczymi. Wtedy wspomniał, że pamięta mnie z castingu do "Riverdale", ale nie wiedziałem, że napisał dla mnie tę rolę. To było naprawdę szalone – wspominał w wywiadzie Chance Perdomo.

Perdomo udało się jednak dostać rolę w spin-offie "Riverdale", czyli "Chilling Adventures of Sabrina". Aktor wciela się w postać Ambrose'a, kuzyna głównej bohaterki. Wyobrażacie sobie jednak "Riverdale" Cole'a Sprouse'a?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kate (gość)

    Nie to już nie będzie wtedy ten sam serial jak nie będzie tego aktora przestaje oglądać

    14.04.2019 09:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×