"Riverdale". Cole Sprouse oskarżony o molestowanie seksualne! Lili Reinhart zamierza dochodzić swoich praw w sądzie!

Cole Sprouse to kolejny młody aktor, który został w ostatnim czasie oskarżony na Twitterze o molestowanie seksualne! Głos w sprawie zabrały już jego koleżanki z planu. Lili Reinhart i Madelaine Petsch są oburzone fałszywymi oskarżeniami. Ta pierwsza zamierza podjąć kroki prawne.

Multimedia

Obsada "Riverdale" oskarżona o molestowanie seksualne

Dopiero co pisaliśmy o oskarżeniach pod adresem Ansela Elgorta, który w 2014 roku miał dopuścić się molestowania seksualnego nieletniej wówczas Gabby — dziewczyna po kilku latach zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim na Twitterze.

Nie minęło kilka dni, a w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne doniesienia. Tym razem użytkowniczka Twittera o nazwie "Victori66680029" oskarżyła o molestowanie seksualne Cole'a Sprouse'a. Gwiazdor "Riverdale" miał ją wykorzystać 7 lat temu w Nowym Jorku.

Gwiazdor młodzieżowego hitu oskarżony o molestowanie seksualne nieletniejZobacz więcej

Sprouse szybko temu zaprzeczył, ale anonimowy użytkownik Twittera nie dawał za wygraną. Odpowiedź aktora zaowocowała kolejnymi oszczerstwami — tym razem rzuconymi pod adresem Lili Reinhart, KJ Apy i Vanessy Morgan.

Widzicie, jak łatwo jest skłamać, żebyście wszyscy uwierzyli? — napisał anonim, który chciał w ten sposób podważyć słowa użytkowniczka Twittera o nazwie "Victori66680029".

Lili Reinhart, Madelaine Petsch i Cole Sprouse z "Riverdale" zaprzeczają anonimowym zarzutom

Fałszywe oskarżenia spotkały się ze stanowczą reakcją gwiazd "Riverdale".

Ja i moi partnerzy z planu zostaliśmy fałszywie oskarżeni o przestępstwa seksualne przez anonimowych użytkowników Twittera. Traktuję te oskarżenia bardzo poważnie i będę współpracował z odpowiednimi osobami, aby dojść do ich źródła. Fałszywe oskarżenia wyrządzają ogromne szkody ofiarom rzeczywistych napaści. — napisał Cole Sprouse.

Zawsze poważnie traktowałam sprawę napaści seksualnych, ale udowodniono, że to konto zostało stworzone specjalnie w celu tworzenia fałszywych historii o mnie i reszcie obsady. Nie znam rzeczy bardziej obrzydliwej niż kłamstwo na temat napaści seksualnej. Chcemy podjąć kroki prawne. Tego rodzaju chore zachowanie szkodzi tylko tym, którzy naprawdę to przeżyli [...] Mam nadzieję i modlę się, aby nie zniechęciło to prawdziwych ocalałych do mówienia o swoich doświadczeniach — napisała Lili Reinhart.

Właśnie dlatego czasami prawdziwych zarzutów o napaść seksualną nie traktuje się poważnie. Powinieneś się wstydzić, to obrzydliwe — dodała Madelaine Petsch.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×