"Riverdale" dostanie własny spin-off? O czym będzie? Roberto Aguirre- Sacasa szuka sposobu na rozszerzenie serii!

"Riverdale", popularny serial dla młodzieży może doczekać się własnego spin-offa! Twórca produkcji szuka sposobu na rozszerzenie serii. Czy wiadomo już, co planuje Roberto Aguirre- Sacasa?

Multimedia

"Riverdale" będzie miało własny spin-off?

"Riverdale" być może wkrótce się zakończy, ale Roberto Aguirre- Sacasa ani myśli rezygnować z serialu o ekipie Archiego (w tej roli KJ Apa) i już szuka sposobu na rozszerzenie popularnej serii dla nastolatków. Mark Pedowitz, obecny prezes The CW Television Network w wywiadzie dla Deadline opowiedział o planach programowych stacji na 2021 roku.

Powstaje reboot serialu o kłamczuchach! Stworzy go twórca "Riverdale"Zobacz więcej

Pedowitz ujawnił, że on i Roberto Aguirre-Sacasa rozmawiali już o spin-offie "Riverdale". W 5. sezonie młodzieżowej produkcji nastąpi siedmioletni przeskok w czasie - dzięki temu widzowie zobaczą, w którą stronę potoczyło się dorosłe życie Archiego Andrewsa, Betty Cooper, Veroniki Lodge, Jugheada Jonesa, Cheryl Blossom, Toni Topaz jak i całego gangu.

Wiadomo, że Aguirre- Sacasa szuka sposobu na rozszerzenie serii. -Wiem, że myśli długoterminowo o tym, jak kontynuować "Riverdale" - wyjaśnił Mark Pedowitz. Szczegóły nie są jednak na razie znane. Nie wiadomo więc, czy ewentualny spin-off będzie koncentrować się na losach jednej postaci czy całej ekipy Archiego.

Ile sezonów powstanie? Historia uroczej Daphne to nie wszystko!Zobacz więcej

Roberto Aguirre-Sacasa oprócz "Riverdale" stworzył już "Katy Keene" i "Chilling Adventures of Sabrina". Jaki będzie jego kolejny serial? Czy "Riverdale" rzeczywiście dostanie własny spin-off? Wkrótce się o tym przekonamy.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×