"Riverdale". Erinn Westbrook z serialu "Rezydenci" dołączyła do obsady 5. sezonu. Kogo zagra?

Obsada 5. sezon "Riverdale" znowu się powiększa. Do ekipy dołączyła właśnie Erinn Westbrook z serialu "Rezydenci". Już wiadomo, kogo zagra w nowych odcinkach "Riverdale". Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Serwis Deadline donosi, że Erinn Westbrook ("Rezydenci") dołączyła do obsady serialu "Riverdale" w 5. sezonie. Aktorka ma zagrać Tabithę Tate, ambitną wnuczkę Popa Tate'a, która przyjechała do miasteczka, żeby przejąć prowadzenie Pop's Chock'lit Shoppe, a może nawet zmienić go we franczyzę.

Westbrook nadal można oglądać w "Rezydentach". Wcześniej zagrała w "Insatiable" Netfliksa. Jak poradzi sobie w "Riverdale"? Przekonamy się już w przyszłym roku.

Archie umrze w 5. sezonie? Nowe grafiki zaniepokoiły fanów serialu! Zobacz więcej

Zdjęcia do 5. sezonu wystartowały w połowie września, ale ostatnio plan serialu został zamknięty z powodu opóźnień w wynikach testów na Covid-19. Na razie mówi się, że nowe odcinki "Riverdale" pojawią się w styczniu 2021 roku. Zobaczymy w nich 7-letni przeskok w czasie.

Przypomnijmy, że 4. sezon został przerwany ze względu na pandemię koronawirusa, dlatego też już w ramach 5. obejrzymy trzy ostatnie epizody, które miały być częścią 4. serii. -Planujemy skok w czasie po tych trzech odcinkach - zapowiedział już wcześniej Aguirre-Sacasa.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Marees (gość)

    Zarabiam od 300 do 360 dolarów za godzinę pracy online, a w domu uzyskałem 1,989 dolarów i dodatek w ciągu miesiąca. Jestem naukowcem na co dzień w pełnym wymiarze godzin i naprawdę pracuję nad rozkwitaniem moich godzin w wolnym czasie.

    http://Review5.club/

    30.09.2020 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×