"Riverdale". Hermione Lodge zostaje w serialu. Marisol Nicholas jednak zagra w 5. sezonie! Skąd ta zmiana?

Wygląda na to, że Marisol Nicholas nie jest jeszcze gotowa pożegnać się z "Riverdale" i postacią Hermione Lodge. Według najnowszych informacji, aktorka pojawi się w 5. sezonie młodzieżowego hitu stacji CW.

Multimedia

Marisol Nicholas zostaje w "Riverdale". Hermione Lodge pojawi się w 5. sezonie

Roberto Aguirre-Sacasa ma niezwykły dar przekonywania. Twórca "Riverdale" namówił Marisol Nicholas, aby nie porzucała jeszcze roli Hermione Lodge. Aktorka w rozmowie z Access przekazała, że wróci do obsady serialu w 5. sezonie.

Z dumą ogłaszam, że Hermoine nie tylko wróci w 5. sezonie, ale będzie też silniejsza i lepsza niż kiedykolwiek. - powiedziała Marisol Nicholas.

Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z serialu! Co się stało? Kiedy ostatni odcinek z ich udziałem?Zobacz więcej

Przypominamy, że w lutym br. w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z "Riverdale". Oboje zapewniali, że ekipa serialu jest dla nich jak rodzina, ale muszą szukać nowych wyzwań.

Jak widać, Marisol Nicholas zmieniła zdanie i pojawi się w 5. sezonie "Riverdale". Na powrót Skeeta Ulricha chyba jednak nie ma co liczyć. Aktor w kilku wywiadach po odejściu z serialu podkreślał, że był już "twórczo znudzony" grą w "Riverdale".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Czekasz na nowe odcinki "Riverdale"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×