"Riverdale" i "Chilling Adventures od Sabrina" połączą siły? Netflix szykuje crossover swoich dwóch hitowych seriali?

"Riverdale" i "Chilling Adventures od Sabrina" połączą siły? Jedno zdjęcie na Instagramie wywołało burzę w sieci. Czy Netflix szykuje crossover swoich dwóch hitowych seriali?

Multimedia

"Riverdale" i "Chilling Adventures od Sabrina" połączą siły?

"Riverdale" i "Chilling Adventures od Sabrina" cieszą się ogromną popularnością na Netfliksie. Obie produkcje mają też ze sobą wiele wspólnego: mają tych samych twórców i oparte są na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Co więcej, w wielu odcinkach można zauważyć nawiązania do przedstawianych w nich światów.

Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z serialu! Co się stało? Kiedy ostatni odcinek z ich udziałem?Zobacz więcej

O możliwym crossoverze tych produkcji zaczęto mówić wraz z premierą "Chilling Adventures of Sabrina", jednak sam twórca ostudził entuzjazm fanów, mówiąc, że to nie ma większego sensu.

Jeśli kiedykolwiek zrobilibyśmy ten crossover, musiałoby mieć to więcej sensu niż chwytliwa sztuczka i naprawdę powinno to pokazywać postacie i pchać historię do przodu. Jestem zdecydowanie pewien, że istnieje uniwersum, w którym to się dzieje, ale też chcecie, żeby to ze sobą współgrało, było przemyślane, głębokie i wyjątkowe.

Teraz, kiedy na oficjalnym koncie "Sabriny" pojawiło się zdjęcie Kiernan Shipki z KJ Apą i Caseyem Cottem z "Riverdale" w sieci rozpętała się burza. Mimo że zdjęcie pochodzi z 2018 roku, to fani są niemal przekonani, że Netflix szykuje crossover "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

O serialu "Chilling Adventures of Sabrina":

Serial "Chilling Adventures of Sabrina" ukazuje początek przygód Sabriny, nastoletniej czarownicy, opowiadając mroczną historię o dojrzewaniu, w której horror miesza się z okultyzmem i – oczywiście – czarami. W części trzeciej Sabrina, zmaga się z konsekwencjami wstrząsających wydarzeń z części drugiej. Mimo, że udało jej się pokonać ojca, Lucyfera, Mroczny Pan pozostaje uwięziony w ciele jej ukochanego, Nicholasa Scratcha.

Sabrina nie może znieść myśli, że Nick dokonał tak ogromnego poświęcenia i cierpi katusze w ogniu piekielnym pod bacznym okiem Pani Szatan. Wspierana przez śmiertelnych przyjaciół, czyli drużynę „The Fright Club” (Harveya, Rosalind i Theo), Sabrina wyrusza z misją, by wyzwolić chłopaka od wiecznego potępienia i sprowadzić go wprost w swoje ramiona. Jednak nieobecność Mrocznego Pana zachwiała królestwem, a w obliczu braku następcy tronu Sabrina jest zmuszona przyjąć tytuł „Królowej” i stawić czoła Calibanowi, przystojnemu Księciu piekieł. W tym czasie w Greendale trwa tajemniczy karnawał, a wraz z nim nad Spellmanami i czarownicami zbierają się czarne chmury: pogańskie plemię próbuje wskrzesić starożytne źródło zła…

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×