"Riverdale". KJ Apa ma dość grania Archiego? Na planie serialu czuje się jak w więzieniu!

"Riverdale" to wciąż jedna z najpopularniejszych teen dram na świecie. Mająca już pięć sezonów produkcja przyniosła nadzwyczajną sławę odtwórcom głównych ról. KJ Apa opowiedział, jaka cena wiąże się z tak dużą popularnością.

Multimedia

KJ Apa o roli w "Riverdale"

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wyglądanie jak Archie Andrews zajmuje odtwórcy jego roli znacznie więcej czasu i energii, niż mogłoby się wydawać. Na oglądany przez nas w serialu efekt końcowy składają się m.in. koloryzacja włosów oraz nakładanie wielu warstw makijażu. W tej sytuacji nie sposób się dziwić, że wcielając się w postać zarośniętego brodacza na planie filmu "Songbird" poczuł się, jakby nareszcie odzyskał wolność.

– Czułem się taki wolny, przychodząc z serialu, w którym przez większość czasu czuję się, jakbym był w więzieniu. Jest wiele ograniczeń co do tego, co mogę i czego nie mogę zrobić. Z tą postacią było tak: "Wow, to właśnie tak jest wyrażać siebie w naturalny sposób". Nie byłem pokryty makijażem i kosmetykami do włosów. Miałem długie włosy i brodę. Po prostu czułem się wolny – podsumował pracę w filmie.

Odcinek crossoverowy z "Riverdale"? Teraz to bardziej możliwe niż kiedykolwiek!Zobacz więcej

Aktor wspomniał również o męczącej presji, którą odczuwa w związku ze swoją rolą w "Riverdale": – Jest wiele presji w odgrywaniu Archiego. Jestem bardzo wdzięczny za ten serial i jego sukces, ale jednocześnie wiąże się to z wysoką ceną. Czuję, że jedynymi osobami, z którymi mogę o tym porozmawiać, są moi koledzy z planu, tylko oni naprawdę mogą mnie zrozumieć – dodał aktor.

Bohaterowie serialu 7 lat po maturze. Sprawdź, co się u nich zmieniło!Zobacz więcej

KJ Apa zwrócił także uwagę na to, jak różni się praca w show-biznesie od innych zawodów: – Staram się patrzeć na to z perspektywy fanów i rozumieć ich myślenie, ale są momenty, kiedy mówię: "Wow, oni naprawdę nie mają pojęcia, że jesteśmy prawdziwymi ludźmi. Nie potrafią oddzielić nas od naszych bohaterów." Tego nie ma w innych zawodach. Nie analizujesz życia budowlańca i nie zaczynasz oceniać decyzji, które podejmuje w swoim życiu, ze swoją żoną i dziećmi – stwierdził.

Aktor sprawia wrażenie osoby niezwykle świadomej swojej sytuacji: – Jako aktor będę oceniany na podstawie wszystkiego: moich poglądów politycznych, mojego podejścia do narkotyków, zdania na temat ludzi, z którymi chcę być. Wszystkiego. To, coś, z czym przyszło mi się pogodzić – powiedział KJ Apa.

Gwiazdor "Riverdale" zagrał w filmie polskiego reżysera! Kiedy premiera filmu z KJ Apa?Zobacz więcej

KJ Apa dodał również, że z biegiem lat planuje w coraz mniejszym stopniu skupiać się na karierze aktorskiej, ponieważ nie chciałby, żeby pochłonęła całość jego życia. Dał również do zrozumienia, że na stare lata pragnie być dumny z decyzji, które podejmuje obecnie.

Nowe odcinki "Riverdale" pojawiają się co tydzień, w czwartki, wyłącznie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×