"Riverdale". Plakat 5. sezonu zapowiada zmartwychwstanie! Kto wróci z zaświatów?

Nadchodzący piąty sezon Riverdale może przynieść nieoczekiwany powrót postaci! Plakat zapowiadający nowe odcinki wskazuje, że twórcy zdecydowali się wskrzesić jednego z bohaterów. Kto wróci z zaświatów?

Multimedia

W 5. sezonie "Riverdale" będzie się działo. Widzowie muszą przygotować się m.in. na siedmioletni przeskok w czasie, dzięki któremu dowiemy się, jak bohaterowie "Riverdale" poradzili sobie w dorosłym życiu.

Nadchodzący sezon może również przynieść nieoczekiwany powrót jednej z postaci. Z ostatniego postu Roberto Aguirre-Sacasy na Twitterze wynika, że ktoś zmartwychwstanie!

Nic nie pozostaje pogrzebane na zawsze... Piąty sezon #Riverdale już wkrótce. 👀🔑 🎓 📓💔🍔🍿🌊🚢🚧🏃🏼‍♀️🚛🌈👠🫀💃🏻☠️💍 - poinformował showrunner produkcji.

Archie bez koszulki na pierwszym zdjęciu z 5. sezonu. O co chodzi?Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, kto powróci do miasteczka Riverdale z zaświatów. Fani serialu mają już jednak swoje typy. Najwięcej osób wskazuje na Jasona Blossoma, w którego wcielał się Trevor Stines. Cy to właśnie jego zobaczymy w nowych odcinkach? Przekonamy się już niebawem.

Kiedy premiera 5. sezonu "Riverdale"? Wiadomo już, że premierowy odcinek będzie można obejrzeć już 20 stycznia w USA. Jeśli nic się nie zmieni, to w Polsce pojawi się on najprawdopodobniej dzień później na Netfliksie.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×