"Riverdale". Przeskok czasowy w 5. sezonie potwierdzony! Bohaterowie nie będą już nastolatkami!

Duże zmiany czekają widzów "Riverdale" w 5. sezonie. W nowych odcinkach nastąpi spory przeskok czasowy, a główni bohaterowie przestaną już być nastolatkami. Co wydarzy się w 5. sezonie "Riverdale"? Sprawdź pierwsze szczegóły!

Multimedia

Przeskok czasowy w 5. sezonie "Riverdale" potwierdzony!

Pamiętacie, jak informowaliśmy o plotce, według której w 5. sezonie "Riverdale" miałby nastąpić spory przeskok czasowy, aby bohaterowie serialu wkroczyliby w dorosłość? Informacja ta została właśnie potwierdzona!

Serwis TVLine przekazał, że planowany pierwotnie w finale 4. sezonu przeskok czasowy, będzie miał miejsce na początku 5. sezonu. Szczegóły są na razie opracowywane przez scenarzystów. Wiadomo, że przeskok ma obejmować kilka lat, aby nie rozdzielać bohaterów na czas studiów. Skeet Ulrich sugerował w jednym z wywiadów, że będzie to pięć lat.

Najpopularniejsi aktorzy i aktorki z serialu. Kto ma najwięcej fanów?Zobacz więcej

Roberto Aguirre-Sacasa sugeruje, że nowy sezon rozpocznie się od trzech ostatnich odcinków poprzedniej serii, czyli balu maturalnego i zakończeniu szkoły. -Planujemy skok w czasie po tych trzech odcinkach - zdradził showrunner produkcji.

Zobacz galerię

Czekasz na nowe odcinki "Riverdale"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×