"Riverdale" sezon 4. Jughead jednak żyje? Ukochany Betty trafi do szkoły dla bogatych dzieciaków!

Jughead Jones z "Riverdale" jednak żyje? Po finale 3. sezonu nie do końca wiadomo było, jaki konkretnie los czeka tego bohatera w nowych odcinkach. Przyszłość Jugheada została już jednak ujawniona. Wygląda na to, że ukochany Betty trafi w 4. sezonie "Riverdale" do szkoły dla bogatych dzieciaków!

Multimedia

Czwarty sezon "Riverdale" zapowiada się na mocną i emocjonującą jazdę bez trzymanki. Oprócz pożegnania z Fredem Andrewsem, które zobaczymy już w premierowym odcinku 4. sezonu, w nowych odcinkach po raz pierwszy zobaczymy też zespół The Archies, który na kartach komiksów tworzyli: Archie Andrews, Reggie Mantle, Jughead Jones, Veronica Lodge i Betty Cooper.

Nadchodzi nowe "Riverdale"! Sprawdźcie, co wiemy o kolejnej młodzieżowej produkcji!Zobacz więcej

Dowiemy się również, jaki los spotkał Jugheada Jonesa (Cole Sprouse). Jego przyszłość po finale 3. sezonu rysowała się w ciemnych barwach. Tajemnicza scena przy ognisku wyglądała jak zapowiedź śmierci ulubieńca widzów. Wygląda jednak na to, że widzowie źle ją zinterpretowali. Cole Sprouse w jednym z wywiadów ujawnił, że Jughead w 4. sezonie opuści Riverdale.

W nowych odcinkach Jughead pojedzie do bardzo dziwnej, elitarnej szkoły dla bogatych dzieciaków. Trafi tam, kiedy jeden z nauczycieli dostrzeże jego pisarski talent. Aktor w rozmowie z serwisem Digital Spy stwierdził, że placówka przypomina tą z "Plotkary" z Upper East Side. Oznacza to, że Jughead będzie bywał w Riverdale tylko w weekendy, a to odbije się na jego związku z Betty (Lili Reinhart).

Myślę, że to nieuchronnie odciśnie piętno na relacji Jugheada i Betty, w której pojawi się sporo napięć. Mogą upaść, odwrócić się od siebie, ale tylko po to, aby razem stać się jeszcze silniejsi — ocenił Cole Sprouse.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×