"Riverdale". Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z serialu! Co się stało? Kiedy ostatni odcinek z ich udziałem?

Skeet Ulrich i Marisol Nichols ogłosili niespodziewanie w niedzielę, że odchodzą z "Riverdale". Wiadomość poruszyła fanów serialu, którzy pytają teraz o powody ich odejścia. Dlaczego Skeet Ulrich i Marisol Nichols zdecydowali się opuścić ekipę "Riverdale"?

Multimedia

Skeet Ulrich i Marisol Nichols odchodzą z "Riverdale"

Skeet Ulrich i Marisol Nichols przez cztery sezony "Riverdale" wcielali się w rodziców głównych bohaterów. Ulrich grał ojca Jugheada Jonesa (w tej roli Cole Sprouse), Nichols wcielała się z kolei w matkę Veroniki (Camila Mendes).

W niedzielę (23.02) Skeet Ulrich i Marisol Nichols ogłosili niespodziewanie, że odchodzą z "Riverdale". Informację potwierdził już Roberto Aguirre-Sacasa, który zapewnił, że jeśli tylko będą chcieli kiedyś wrócić, to zawsze będą mile widziani.

Najpopularniejsi aktorzy i aktorki z serialu. Kto ma najwięcej fanów?Zobacz więcej

Dlaczego Skeet Ulrich i Marisol Nichols zdecydowali się opuścić ekipę "Riverdale"? Wygląda na to, że aktorzy szukają nowych wyzwań. Skeet Ulrich w oświadczeniu przesłanym redakcji TV Line napisał, że jest dumny z tego, że był częścią "Riverdale", ale przyszedł czas na nowe wyzwania. Nichols w oświadczeniu dla E! News przekazała, że wiele zawdzięcza ekipie "Riverdale", którą traktuje już jak rodzinę, ale nie może się już doczekać kolejnego rozdziału.

Na razie nie wiadomo, co stanie się z bohaterami, w których przez cztery sezony wcielali się Skeet Ulrich i Marisol Nichols.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Czekasz na nowe odcinki "Riverdale"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×