"Riverdale". Skeet Ulrich odchodzi z serialu! Aktor znudził się swoją rolą?

Fani serialu "Riverdale" wciąż oczekują premiery 5. sezonu, jednak wszystko wskazuje na to, że ta nie nastąpi prędko. Tym większa szkoda, bo na widzów w nowych odcinkach czekają duże zmiany.

Multimedia

Z serialem "Riverdale" zamierzają pożegnać się Skeet Ulrich oraz Marisol Nichols. Pierwszy gra ojca Jugheada, natomiast aktorka kreowała matkę Veroniki. Oboje planowali rozstać się z produkcją jeszcze w 4. sezonie, lecz ostatnie odcinki z ich udziałem, z powodu pandemii koronawirusa, zostały przesunięte na początek 5. sezonu "Riverdale", gdzie zostaną pożegnani przez resztę ekipy.

Jakie są przyczyny odejścia? O ile Nichols milczy, tak Skeet Ulrich w transmisji live na swoich mediach społecznościowych przyznał wprost:

Opuszczam "Riverdale", bo znudziłem się już tym serialem pod względem twórczym.

Nie będzie 5. sezonu w 2020 roku! Na nowe odcinki trzeba będzie trochę poczekaćZobacz więcej

Krótka i mocna odpowiedź, ale jednocześnie pokazująca, że twórcom coraz bardziej brakuje pomysłów na rozwój produkcji, co zresztą zauważają także fani serialu. Roberto Aguirre-Sacasa, showrunner "Riverdale", jednocześnie zapewnił, że ani ojciec Jugheada, ani matka Veroniki, nie zostaną uśmierceni w serialu.

Będziecie tęsknić za tymi postaciami?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×